Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość reakcja negatywna

Odwiedzanie rodziny w Polsce to debilizm

Polecane posty

Gość gość
Hmmmm, nie mamy w UK śniegu?? hmmm... to co ja widziałam i po czym chodziłam w weekend, jak nie po sniegu gnieniegdzie do łydek? jakieś przywidzenia miałam...?! a w lutym, to ten śnieg (też w UK), do kolan w górach, to też jakaś fatamorgana??!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko polski snieg sie liczy. 12 potraw i gorzałka. A potem na pasterke. My Polacy mamy tradycje. Gnijcie w muzulmanskim uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w twoim zapijaczonym PGrze jest tradycja " gorzałki " na Wigili , wuefisto ? Faktycznie jest sie czym chwalic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingol upadł na łeb
Polska... szara, bura i ponura, i te smutne mordy wszędzie i gorzała i chlanie i kościół wszechobecny i pedofile księża, faktycznie raj na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda7123
Lepsza PL niz ogladanie ciapatych gęb na codzien w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm taki katolik a nie wie ze gorzalki w Wigilie sie nie pije? Bingol to taki typowy pijaczek ktory na pasterce lezy pod ławką. I jeszcze myśli że śnieg jest tylko w Polsce. Polski wynalazek co nie? :D jak choinka i pogańskie święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W doopie mamy emigrantow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo juz swinie zazdroszcza sniego i pełnego stołu. Zona robi pyszne potrawy a szwagier przyniesie gorzałke. Beda musieli isc do pabu zamiast na pasterke haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka żona? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona ugotuje, szwagier przyniesie a ty w tej bajeczce jaką masz rolę? Żresz padlinę i idziesz pijany do kościoła? Jest czego zazdrość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbawiony jak cholera
"A kto by was chcial w naszej ojczyznie emigranckie miernoty, my w Polsce mamy wszystko. Tylko po słoiki z polskim pysznym zarciem przyjezdzacie co swieta do nas bo goowno macie u siebie. Nawet bog wam sniegu nie dal na wigilie. Tepe mariany i tlenione mariolki na zagrzybionych flatach, nie zapomnijcie zabukowac biletu rajanerem bueheheaehehe!" Macie... g****o pensje i wegetacje na granicy ubóstwa postkomusze smrody. Ceny jak na zachodzie, emerytur nie będzie i będziecie do śmierci robić w tych waszych g****o pracach za śmieszne grosze. Do tego waszego chlewu nawet wracać nie zamierzam, żyje mi się dobrze, luźno i w zdrowej atmosferze. Drugie mieszkanie spłacam i każde z nas ma samochód średniej klasy bez żadnej spiny. Ale to i tak nic w porównaniu z brakiem oglądania tych waszych zapitych, bydlackich mord, smrody katolickie. Możecie co najwyżej swoje tępe mordy wykrzywiać i pisać takie banialuki a wieczorkiem z piwkami rozmyślać na spieprzonym życiem i komu tu dosrać sfrustrowane polaczki, wieczne wydymańce bez perspektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigranckie bydło juz zaczyna płakac ze w Polsce zycie trzykrotnie tansze:D buehehhehehe je!bane ochlajmordy bez wyksztalcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×