Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

co robicie w sylwestra?

Polecane posty

Ja bede latal napruty wsrod my english friends ja polaczek cpajacy z anglikami, juz zamowilem lsd i moze z czyms wymieszam na pewno duzo ziola ummmmm i moze cos jeszcze xD....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie bede marzyl o paulinie ciagle jak jade sam np pociagiem wyobrazam sobie ze jedzie ze mna trzymamy sie za reke i glowami sie opieramy o siebie mm albo szybko ide a paulinke nozki bola to ja biore na barana i nosze jak piekna krolowa ummm, piekna moja wymarzona ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość janusz wyj3bek
w dvpie mam sylwestra.. najgorszy czas.. az do kwietnia :O nienawidze zimy iebanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wole zabawe z dragami sylwester w anglii wsrod moich znajomych from england sounds like a kvrwa mac xD. Lsd lsd lsd mmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem ze super byloby zadzwonic do Wrednej Malpki jak bede w cardiff albo w sylwka jak bede na haju porvchac sie przez telefon mmmmm ale malpiszon to tylko moje marzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli liczysz na fajerwerki to tylko Londyn, byłem w zeszłym roku, anglicy mają inną kulturę strzelania, jak w PL wszędzie jest na co popatrzeć tak oni o 24 siedzą w domach a dziej się coś tylko w centrach miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty j****y chvju nie jestem polska zaraza jak ty ja akurat mam prawdziwych angielskich przyjaciol ktorych poznalem bo gram na perkusji wiec mi nie polaczkuj balwanie niemyty p*****ly beedzisz mnie tylko prowokujesz cymbale tepy wypieeeeeeerdalaaaaaj kvrwoooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwka jednak się najlepiej spędzało w Polsce po swojskiemu, nie ma co żałować takiego plebejskiego wyboru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil wczoraj - Myślę że będę robił to samo co ty tylko z Polish friends :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil - Tu jest wszystko tylko trzeba mieć znajomości :) Fakt że w Uk wyjdzie to taniej ale jednak jest to tak samo dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamierzam jechać do Sopotu z narzeczonym. Zamierzamy nocować w apartamencie wynajętym dzięki http://www.victus-sopot.pl/ , to będzie świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteria the forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten pedal i kolejny chu/jowy pedalski temacik polglowka :o ja bede gral w gre w sylwka. Jaka? Tomb rajder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty w UK to byles najwyzej na google maps, zdemaskowali cie ostatnio, gnijesz w pl na garnku matki.:) wiec nie piertol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara panna_
Bal w pewnym hotelu zamkowym (lubię te klimaty), a reszta nocy (dnia) z moim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×