Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie związałabym się z przedstawicielem handlowym

Polecane posty

Gość gość

Faceci pracujący w tym zawodzie to najwięksi krętacze i pozbawione zasad szuje. Cyganią klientów jak i kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawidłowe podejście. Przedstawiciel handlowy, komornik czy polityk - paszoł won, lepiej od takich z dala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram. Tacy mężczyźni tylko bajerują kobiety a potem zostawiają je. Ktoś kto zajmuje się wciskaniem ludziom towarów nie może być uczciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szariikkkkkkk
nikt tak nie zna przedstawicieli...jak prostytutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje pracowalem w sklepie dużym jednym z największych w polsce sieciowych i widziałem jak te przedstawiciele bajerowaly kierowniczki np.. mają to we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banda oszołomów i oszustów. Ciągle szukają okazji do zamoczenia. Najgorsi są ci po 40 i 50. Natrętni i bezwstydni, podrywają młodziutkie hostessy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy jest taki zły. Mam męża przedstawiciela handlowego i jestem pewna ze mnie nie zdradza ani nie korzysta z usług prostytek. Oddaje całą wypłatę, jest tak we mnie zakochany że zaprzyjaźnionym klientom pokazuje moje zdjęcie. A wiem to bo jakiś czas pracowałam w tej samej firmie i bywałam na imprezach z nimi. Jego koledzy różnie. Kilku jest uczciwych i kochających swoją żonę i rodzinę, a część to pospolici j***cze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zawód handlowiec jest taki zły, to który zawód jest tak dobry , żeby kobiety nie mogły powiedzieć ,że z takim zawodem to facet odpada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weterynarz , kocha zwierzęta, kobiety przychodzą i wychodzą z jego gabinetu zmartwione, nie ma czasu na garnitury i zapach perfum,dobrze zarabia i jest empatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szariikkkkkkkkk
pokazywacz zdjenc to uczciwy zawud... u nas to siem nazywa albumotfurca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ocenianie człowieka na podstawie zawodu jaki wykonuje to głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Osoba, która znam i zdradzala notorycznie i bezczelnie to lakiernik samochodowy. Więc to nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omniomehem
Mundurowych i z skrajnie inną stopą życia od mojej, podejściem do życia też bym omijała szerokim łukiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×