Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość Damian
NOWY W MIEŚCIE TO PEDOFIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za dureń napie/r/dala puste posty?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Kochane! To ja mellka Dziękuję za szybką odpowiedź na maila....od P. Kobietki, chcę grać z Wami fair, dlatego wyslijcie do mnie maile ze zdjęciem, a ja odeślę swoje. Trochę mnie nie było, muszę nadrobić zaległości i zacznę od fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Kochane! To ja mellka Dziękuję za szybką odpowiedź na maila....od P. Kobietki, chcę grać z Wami fair, dlatego wyslijcie do mnie maile ze zdjęciem, a ja odeślę swoje. Trochę mnie nie było, muszę nadrobić zaległości i zacznę od fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
Precz z patologią hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:57 I Ty tak cały dzień chodzisz z doczepioną kuwetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 23:03 Lubię miejsca gdzie czas zostawił na nich odcisk naszej przeszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często na forum pojawia sie temat "zboczeńców" i ze każdy facet tylko o jednym, lub zostawił mnie dla tępej barbi.... Otóż drogie Panie kiedy w końcu do Was dotrze ze dla nas mężczyzn sex jest bardzo ważną sferą zycia.I każdy facet myśli caly czas o sexie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście zgadzam się z Toba całkowicie, chodzi mi o to ze jesli mezczyzna cokolwiek zagadnie o sexie jest okrzyknięty zbokolem, przeważnie przez młode kobiety/ mniej doświadczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ludzie, którzy potrzebują do seksu miłości i jest to dla nich integralne i nie wyobrażają sobie inaczej. A są też tacy co se lubią pobzykać i to też jest okej. Ale tu próbuje siem insynuować, że jest tylko jedna grupa i nie ma innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że kobiety inaczej patrzą na tego typu rozmowy, nie z tego powodu że są zacofane bądź uważają każdego faceta za zboka, bo chyba kazda dorosła osoba jest pewnych rzeczy świadoma... świadoma swoich potrzeb i potrzeb partnera które jak słusznie zauważyłeś są z zupełnie innej półki. Niechęć do tego typu rozmów wynika raczej z nieznajomości osoby po drugiej stronie monitora i narażenia się na śmieszność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie są dwa rodzaje kłamców jeśli chodzi o facetów. Tacy którzy częściej kłamią w "ataku", żeby coś lub kogoś "zyskać" oraz tacy, którzy częściej kłamią w "obronie", żeby czegoś lub kogoś "nie stracić". Co do drugiego typu... mam tylko jedno na swoją obronę... kłamstwo jest szybkim i łatwym sposobem obrony przeciw szantażowi emocjonalnemu ;) . To troszkę tak jak w tym kawale, kiedy facet poszedł do spowiedzi, bo miał wyrzuty sumienia, że okłamał swoją żonę. Ksiądz go zapytał, co jej takiego powiedział. Facet wyjaśnił: skłamałem, że "ładnie wygląda". Ksiądz na to: "to nie grzech, to samoobrona" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądziłem, że jeszcze tak mądre szczere słowa tu przeczytam Ogromny Plusik przyjacielu :) Kobiecinom sie za dużo wydaje i za bardzo swoje love czesto internetowe mieszają z kwintesencją przyjaźni i z tzw "chodzeniem". To jest dopiero fuj, gdy na kobiete patrzysz jak przez szybe, a dla niej to całkiem normalne xD. Witamy w XXI wieku, gdzie wszelkie odstępy od normy stają się modne, idziemy z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy. Vałka miałaby cię rozkochać? Hehehehe:D:D:D Jej nogi kończą się m wiejscu , w którym długonogim sarenkom zaczynają się łydki:P Do tego vałka lekko licząc ma już koło czterdziechy:P Nic tylko brać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Są ludzie, którzy potrzebują do seksu miłości i jest to dla nich integralne i nie wyobrażają sobie inaczej. A są też tacy co se lubią pobzykać i to też jest okej. Ale tu próbuje siem insynuować, że jest tylko jedna grupa i nie ma innej opcji. X Jedna grupa? To znaczy która? Bzykaczy czy romantyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy że jesteś ty Dusza :-O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry bardzo 🖐️wróciłem autem z rowerami w głowie, żebym wiedział o tym że el Prezydente też będzie chciał być w Berlinie wczoraj, to bym pojechał rowerem właśniedziś jest Dzień czarnego Kota Freeu Ciebie chyba nie, bo nie jesteś rozwścieklonachoć nieco poszarpana. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż inu :) na nic twoje gdybanie.. gdyby angela chciała spędzić miły wieczór w trójkąciku, to by do ciebie zadzwoniła ;) mamy dzień czarnego kota? to super! lubię czarne koty. wszystkie lubię. jednak najbardziej, te wywodzące się z gminu ;) kot to kot.. a nie jakiś przerysowany, spuszony nitokot z wyprasowanym na sztywno nosem. no cóż.. sama wystawowa nie jestem, to i gust mam nie wystawowy ;) a humor faktycznie mam "całkiem całkiem" 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co Freez radości rzucasz się na szyję?zakładam że wszystkie bezpieczniki masz w pozycji ON. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
I jak rowery In ? Marta :) Free 👄 Też lubię koty, chociaż koty mnie średnio. To znaczy ja szanuję ich indywidualizm, a one mój i wzajemnie nie wchodzimy sobie w drogę ;) :D Wiecie, że jutro piątek ? p.s. Płock ? Zaginąłeś w akcji ? Kundel bury dla kotka ;) https://youtu.be/F-S0M84Lo3o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruzinka daje radę, i lubię takie chórki, jak ona miałamuzyka pieszcząca więcej zmysłów niż słuch, i duszęja wiem NC, jutro piątek, tj. zap*****l podwójna. ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciel to kondon :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Kondon dobrze broni :-D Pamiętajcie o tym. Będziecie pamiętać? Nie zapomnicie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
A ze wczoraj był dzień macania tzytzkow to nie napisał 😴 Właśnie, gdzie Płock?:( Prawie wygrałam z tym cholerstwem zwanym liśćmi :) mogę się umówić z kimś chętnym na pieszczoty ;) tzn. dopieszczenie terenu, żeby była jasność :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×