Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość niestała       czytaczka
Druga myśl: Precz z patologią!!! hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Jesteś pustą skorupą gościu :) Pukając w denko roznosi się echo tubalne. Bawiąc się moim nickiem ściągasz na siebie klątwę. :D I żeby nie bylo, że nie ostrzegałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Momentami to nawet troszkę mi cię szkoda, widać bowiem jak cholera jak bardzo ty chciałabyś być jak te uwielbiane przez mężczyzn kobiece laleczki, i jak wielkie masz na tym punkcie komplexy z powodu tego swojego babochłopstwa - ty byś wszystko oddała aby móc się stać taka jak ta słit damulka na tym filmiq i żeby to twoją "słodko - idiotkowatością" się samczyki jarały, no ale na twe nieszczęście nigdyś taka nie była i nigdy nie będziesz, boś po prostu niekobiecym BAbochłopem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty cpasz frajerze ze takie analizy sadzisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraźcie sobie np. naszego forumowego BAbochłopa z karuzeli słowiane z ogromną nadwagą wdzięczącego się tak do kamery, przecież to by było śmieszne i obrzydliwe w dodatku, a nie zachwycające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CzyraczkA to babcia 60 letnia przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisze ci tutaj keczupiku wierszokletko. Zaiste, zayebisty argument, na typowym karuzelowym poziomie - proponuję by następnym twym krokiem było nawoływanie do uniewinnienia porywaczy kobiet, którzy je uprowadzają i zmuszają do p.rostytucji w b.urdelach, bo przecież tacy oni dlań dobrzy i tyle miejsca im w tych domach publicznych do poruszania się poń udostępniają, że faktycznie o żadnym zniewalaniu nie może być mowy, skoro "łaskawie" pozwalają więzionym przez siebie ofiarom się po całym budynku przemieszczać. Masz nadwage i ryj muminka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś żadna 60-letnia, 60 lat to ma Fridziocha. Skrobaczka ma około 45 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️ Jeśli nawet ktoś ma, dajmy na to, że te 100 lat i waży 100 czy nawet 200kg... To czemu akurat ciebie o to du/pa boli??? No czemu? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryj muminka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpie aby Gość miał ból duрy z powodu ogromnej nadwagi rezydentek karuzeli. Gość po prostu odbija piłeczke z którą oponentki rezydentki mają najwyraźniej problem. Zresztą o czym my debatujemy, skoro wystarczy zerknąć na poziom smofa, słowiany, keczupika, czy błędnego błędnika aby zorientować sie z jakim plebejstwem nierozgarniętym mamy do czynienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pomyśleć, że taka gimbaza umysłowa jak słowiana, smof i błędny na poziomie rynsztokowego dresa i pustej imprezowiczki, która/y wulgarnie wjeżdżał/a na swych antagonistów uważając iż to takie "cool"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Czy jestem zboczona, jeśli pewną satysfakcję sprawia mi macanie gości ? :O Zabawni są w tych swoich spekulacjach wszelakich. I to ich czekanie na reakcję której nie ma. Więc znowu szarpią jak Reksio szynkę i znowu patrzą czy ktoś zareaguje. Smutny los forumowego charta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i masz rację, ale jakoś nie zauważyłem aby któreś z nich na kogoś wyjeżdżało. No może oprócz smofa, bo z niego to akurat jest kawał chùja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Czarownica bardzo lubi kawałek, który zagrałeś :) Wprawdzie położyła kreskę na tym forum i nie zagląda, ale specjalnie dla niej :) https://youtu.be/YGrsh_6VwYo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Niestała 🖐️ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odp. do Czytaczki - No przecież ty jesteś pusta jak bęben, a żadnych cech słodkiej idiotki przy tym nie posiadasz, więc co ma jedno z drugim wspólnego? A, i ty nie możesz nie widzieć nic poza własną urodą, z tej prostej przyczyny iż tobie tej urody najzwyczajniej w świecie brak, i co się z tym wiąże nie masz takiej "technicznej" możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Chyba zostałam sama tradycyjnie :) Nie dotrwam do zerówek ziewając. Gutka i Farben Lehre zagram konsekwentnie, bo kawałek jest sympatyczny bardzo :) https://youtu.be/rjPP5iQnFQg In mam poważne pytanie. Nieszczęście mi się przydarzyło. Nie masz przypadkiem za dużo biletów na LP ? Odkupię w cenie konikowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestała gra w będny z You tuby.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Gościu ? Przykro mi, ale choćbyś za mną łaził do końca świat i jeden dzień dłużej, nie jesteś w moim typie ;) Poszukaj sobie może kogoś na swoim poziomie :) Buziak 👄 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Ok, jeszcze jestem w stanie zrozumieć ocenę kultury wypowiedzi, wnioskowamie tego jaka osoba jest z zachowania na postawie tego co pisze w sieci. Natomiast jak można oceniać wygląd widząc tylko nick osoby? Jaką masz gościu pewność że osoba którą atakujesz nie jest bardziej atrakcyjna od ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Plock ? Jego to nie obchodzi. On macając szuka slaby punktów. Sprawdza co kogo "rusza" i potem rozwija wątek upuszczając tyle krwi ile się da. Troll jest rollem i nie ma tu większej filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem les. Niestała masz prawie 50 lat kuro domowa z czym do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×