Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
To nie Widmo naparza z wiekiem Czytaczki, tylko ten pojepany ćwok, który we wszystkich widzi Kokeya - Polecony Przedwczorajszy vel. Klasyk Przegrywu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubelak dziś objaśnione miałeś wczoraj dlaczego tematy się tną, właśnie po to aby sztucznie nabijać posty przepychając strony, albo zakładać nowe topiki, wszystko aby zwiększyć klikalność i € za reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Living on Video !!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi jesteś Żmiju, Polecony przedwczorajszy i Klasyk to są zupełnie różni faceci. Klasyk zmienił później nicka na Doktor Proctor a Polecony to być może Amstaf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Zauważyłem to. To jest dla mnie chore. Na początku myślałem, że mi coś szwankuje,. Ale jednak jest to problem ogólny. Kiepski mają pomysł, w taki sposób tylko stracą bywalców. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w tę spiskową teorię. Tematy się zacinają kiedy posty są wysyłane w zbyt krótkich odstępach czasu. Przyczyną jest jakiś błąd autorów skryptu. W każdym razie atak gęsiora, który n*******la w tempie 3-4 posty na minutę, powoduje nieodwracalne (zazwyczaj) uszkodzenie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amstaf czyli Koke to napewno nie jest Klasyk, DocPro trochę lat ma, a Polecony był młodszy. I ja nie jestem Żmijem hehe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ta idiotka spamuje linkami z you tuba to wcale nie pomaga tematom:O ale jest za g/l/u/pi/a zeby to zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubelak-i tracą bywalców,dlatego ostatnio sami tworzą różne prowa i nakręcają ruch, dlatego zrobił się tak syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ss, która jest matką dzieci i ma męża to pomiot co pisał z kim popadnie, a mąż na tułaczce. Pisać w ciąży na forum w towarzystwie wyzwisk od pedofilii i jeszcze cieszyć się jak głupia do sera jak ją obrażają a z nią dziecko, który nosi. Wstyd dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A ja chciałbym sobie spokojnie i normalnie z ludźmi porozmawiać. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrobaczka jest patafianem o/j/e/b/a/n/y/m z mózgu dlatego nic nie dociera chociaz już tyle osób prosiło o zaprzestanie z tymi linkami. Lubelak pewnie dopóki dz/i/w/k/a CzyraczkA będzie tutaj to wklejać to spokoju nie będzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość z nas chce sobie spokojnie i normalnie porozmawiać :( tak się dziś napracowalam, że nie mam już siły przekonywać, że jest jak jest a nie jak się o nas pisze:-O w moim przypadku wielki tumiwisizm ale celebrytom naprawdę współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SiSi, nie trzeba, wystarczy poczekać do środybędzie Dzień Gry Wstępnej ;)Freemoże Cię rozczarujęale młodzi chłopcy są jeszcze bardziej ppanc od mamuś, że nie wspomnę już o młodych królowychnie miewają menstruacjinie obawiają się defloracjiJulia to oczywiście przeniesienie Szekspirabrakowało jej dwóch lat do pierwszej menstruacji, to jak takie dziecko może być wzorem wspaniałej kochanki? oczywiście Julian to chłopiec, i wtedy wszystko się zgadzaa przykładów z tego forum też nie brakujeNC brawo Ty, Świetlica będzie nasza. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
https://m.youtube.com/watch?v=_AFE9N_qGZQ "Tysiąc osób nagle o mnie pragnie Mówić teraz 1000 zdań We własnym życiu maja nieporządek Dla mnie zawsze pełno rad"- Dedykacja dla gości. No i pozdrowienia w stronę miasta które "nie na darmo ma w nazwie DOM" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko?wy/laj pomarańczowa pokrako. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John      Travolta
aaaaaaaahhh.... :-O łaaaaaa.... :-O grhaaaaaa.... :-O aaaaaaaaa... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sorryale to nie jest po koleiteraz powinien wejść tzw. Smof z frytkami z majonezem :o i dóópę zawracać kijem po jednym piwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
In ? Nie chciałabym Cię wkur,, rzać ;) ale ja jestem pojedynczą feministką :D Uważam, że kobiecie należą się takie same prawa i szacunek dla niezależności i godności osobistej jak mężczyźnie. :) Sorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Lubella ? Też tęsknię za normalnym pogadaniem. :( Może to, że nagle się tu zjawiłeś to jakiś znak ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Plock :) Znam, ale dzięki :) trafiłeś dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Ciekawa historia tego chłopaka. Jeszcze niedawno walczył z alko, pracował jako listonosz, a teraz zagrał koncert w filharmonii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Prawda ? :) Bo nigdy nie należy tracić nadziei :) Był Nalepa dzisiaj. Wrzucę "Modlitwę" w wykonaniu Ady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaczko:))jestes ludzka:) .... milo ze o nas pomyslalas :)) mamy nowa strone:)) ze na to nie wpadlam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ NC 🖐️ja uważam podobnie;kobiecie wręcz należy się więcej szacunku nawet jeżeli ona bacika używa na męża, w celu zaspokojenia się ale niestety też tak jest że jeśli do piekła trafi kobieta, to wychodzi z tego jeszcze większe piekło. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×