Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość Pł
Nawet jeśli ten czy tamten ma 40-50-60 lat, przecież ty też będziesz miał/a kiedyś tyle lat. Skąd w was tyle energii na te ciągłe ataki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Płock, widzisz co On robi ? Maca. :P Raz pisze, że mam 50 lat, raz że 60. Jestem kurą domową, pracuję w korpo, mam dzieci, nie mam, jestem gruba albo mam garnek na głowie. Odpowiedź go nie interesuje. Interesuje go potwierdzona informacja. p.s. konia z rzędem temu kto mi wyjaśni o co z tym garnkiem chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pł dziś Słowiana wrzucała po pijanemu na forum foto i każdy mógł zobaczyć góre smalcu ze spalonymi włosami. Keczupik była na @ u kokeje i pogodnił ją za nadwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
To nie jest energia Płock :) To samotność, brak celu i sensu. To forum to ich smutna rzeczywistość. Najczęściej mi ich żal, ale nie przeczę, że szkoda mi kafe bardziej. Wpadam tu wykręcić glowę, a oni nie pomagają. Cóż. Piaska mi yt podrzucił :) https://youtu.be/G-hW-0MP5lI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płock, jesteś taki głupi czy tylko udajesz? To nie wiesz że ludzie stąd przechodzą na maile i tam czasami wymieniają się fotkami? I że nie każdy jest na tyle dyskretny że tą fotkę zachowa dla siebie? Może nie tyle że wywali ją tu na forum, ale np. przekaże innej osobie z którą priwuje na mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Gościu ? A ja uważam, że w większości przypadków forumowe hieny ponosi wyobraźnia. A reszta łyka albo nie. :) Wiem, bo mnie nie widziałeś a piszesz bzdury :) To samo ze Słodką. Widziałam te zdjęcia, które niby były jej. :) I zapewniam Cię, że to nie była ona haha :) Ok. Przyznaję Słodka lubi drażnić trollownię i dlatego często prowokowała różne sytuacje. Nikomu nic do tego. Każdy ma jakiegoś bzika w końcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Tobie się nie podoba, kilku innym osobom też. No i co z tego? Na świecie jest kilka miliardów ludzi i nie każdy się każdemu musi podobać. Tylko ludzie niezbyt urodziwi są samotni?Mało to atrakcyjnych osób które są same? Co cię tak interesuje wygląd osoby z którą na codzień nie musisz przebywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Plock a co ty urlop masz jutro? Sio spać ;) Dobrej nocy Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestała skończ cyrk że zdjęcie Słodkiej wrzucone tu nie było jej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
A bo mi się zebrało na wywody, a o 5 trzeba wstać :P Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestała czytaczka wczoraj Próbujesz teraz nieudolnie zatuszować to jak słowiana sie kiedyś skompromitowała po pijaku wrzucając swoje jpg. Może o tym, że była molestowana jak pisała też zatuszujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dobranoc Plock :) Gościu ? Wiem, że to Cię rozczaruje ale to nie była ona. Słodka ma piękne długie blond włosy :) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma żadnych blond włosów obłudnico!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy może odrosły, ale pisała że po dzieciach sie strasznie roztyła i ma uraz bo była molestowana. Ta kobieta waży ponad 100 kg. i nadużywa alkoholu. Czaisz to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na blond farbowała. słowiana ma mysie włosy, właściwie to tego nie można włosami nazwać. W dodatku antypatyczne wulgarne babsko. Coś wstrętnego i ta góra smalcu hejtuje młode ładne szczupłe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ty hejtujesz osoby z nadwagą i czym się różnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowiana nie nadużywa alkoholu, to jest akurat wymysł, ale Niestała Sraczka próbuje tuszować, że to wcale nie było foto Słowianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowiana rzeczywiście jest w ciąży? Musi mieć w takim razie jakiś powód żeby w tym stanie nadal pisywać na forume o kupie. No ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta czyraczko, to nie było foto słowianki :o dała inne dla zmyły :o blahahaha No i widzisz? Nawet ty stwierdziłas ze sie skompromitowała bo wyglada jak k/u/p/a i trzeba teraz to odkręcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Szanowny gościu :) Jak to się mówi. Wyżej srasz, niż dupę masz ;) Naprawdę sądzisz, że mnie zajmuje to w co Ty wierzysz, a w co nie ? Miałam chęć popisać z Płockiem to popisałam. Ty jesteś tłem tej konwersacji i nie wczuwaj się tak strasznie. Panuj nad urojeniami, bo każda przesada powoduje, że nawet niezbyt inteligentna widownia patrzy z niesmakiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :-) Aby do piątku... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hoho, druga karuzelakręci się dla równowagi mam nadzieję odwrotniecześć NCtrzeba było w sobotę dać znać, byłem wczoraj w Poznaniubilety jeśli jeszcze są, to tylko w kasie Zamkujakby co, to w Świetlicy Zamku przy kawie :)Florence z rana...odważna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nocnych stróżach nie czytam baraniea to wygląda jakby główny inżynier od snów użytkownikówdostawał pieniądze za stróżowaniewięc turlaj sam te linki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura :) to już dziś musi być dobry dzień :) byłam wczoraj na pięknym koncercie:) naladowana dobrą energią pozdrawiam głosy zza ściany;) jak te baby u mnie na wsi, co to ploty podpierają:-P ale w kościele i autobusie musi usiąść, bo nie wystoi :D Bawcie się dobrze, święta idą, reklamy przecież nie kłamią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slowiano msza w kościele o śpiewający tłum moherów to jeszcze nie koncert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×