Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
Chruściki ? In jesteś tak przewidywalny jak cała reszta męskiej populacji. Kumple kurcze. Zrób, podaj,a potem dotachaj zwłoki bezpiecznie do domu ;) :D Żartuję. Jeśli dotrę na LP to poznasz mnie po chrustach ;) Dużo dobrych rzeczy mi się dzisiaj przytrafiło. I dostałam piosenkę do przesłuchania. Słuchając tego kawałka, pożałowałam przez chwilę, że nie oglądam telewizji. Dziewczyny są świetne. :) http://voice.tvp.pl/27700544/maria-sadowska-polska-madonna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
I jeszcze Babę zostawię, bo warto wiedzieć, że żaden nawet najbardziej osobisty problem, nie jest jednostkowy. Że są ludzie, kobiety, które mają podobne doświadczenia i wiedzą jak pomóc i mogą dać wsparcie. :) https://youtu.be/B0flu3Vov1s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
I David https://vimeo.com/141218164 nie chcę pisać dlaczego, bo taka jest konwencja. Nie opowiadam o sobie. Gram. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja niestety też jest dzień dobry wszystkim ludziom na pewno będzie dobrze ze juz się boje jak nie wiem gdzie mam nadzieje bowiem grafik niestety jest bardzo dobry humor mi trochę lepiej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
eeee ooo aha ;) Miałam dotrwać do zerówek, ale to misja niemożliwa, bo padam :O Spokojnej nocy :) https://youtu.be/a8o7JEhZ9Sg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dotrwac do siódmej, ale też nie dam rady dłużej:-O jakieś motto na dziś?:) a może mamy dziś jakiś szczególny dzień, In? :) mokrej od spermy gęby, spuchnietego fiuta lub bolacej od stosunków analnych szpary:-P? motto "znajdź sobie babę z mózgiem, ona też będzie miała ci.ipke" też jest jakieś wg mnie do bani dziś:-O bo jeśli śpi od trzech tygodni na siedzaco i ma tkliwe cycki to nici z tej ci.ipy:( zakreccie jakoś fajnie tym dziś, co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka Słonina a liżesz dópę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hallo SiSi 🖐️...spadamy na ziemiędziś Dzień płacenia Składektak wiem, ból dóópy podobny, ale więcej kosztuje 😭hehe, NC tam jest na pewno on, nie in, Sex on firebiorę jednak co dajesz, razem z chrustami. :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciel Im Spa to pedał :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Miłego dnia :) Trzymaj się i nie daj się. Już bliżej niż dalej. ;) In ? Podoba mi się Twoja postawa Mam podobne podejście, do wielu spraw. Biorę co dają, a brak oczekiwań, pozwala nam uniknąć rozczarowań :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Matki Boskiej Zusowskiej to bolesne święto ;) Joe na osłodę, dla Wszystkich którzy dzisiaj świętują ;) https://youtu.be/Z3_GOk36JD0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie wiem jak orły i sokoły, ale ja lecę ;) Dzięki Marta i dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOWY W MIEŚCIE TO STRASZNY PEDOFIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No takdołączam się więc do NC, bo rozumiem że to "bliżej" tyczy się SiSii polecam wszystkim jutrzejszy Dzień Tolerancjiwszystkie dzieci są naszete z miłości zakazanej teżwiadomo że to co zakazane jest najsmaczniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jeszcze jak straszny.... brrrr włosy długie skołtunione, nos wielgachny oblepiony brodawkami, pazury od dziesięcioleci nie obcinane.. fujjj śmierdzi capem.. okropieństwo. lgniemy do niego, niczym do dobrego wujaszka mieszkającego na wysypisku śmieci 😴 inu pedał. następne okropieństwo. stary, zardzewiały, uszkodzony, nikomu niepotrzebny, sponiewierany przez wszystkich możliwych użytkowników. skory do cudacznego bajania, dlatego chętnie przez nas widziany 😴 dzień dobry :) dzieciaczki miłego dnia dziecko 👄 obejrzałam materiał baba babom i nie to, żebym się przypieprzała, ale w naszym kraju jak zwykle dużo gadania, mało roboty. w tym wypadku, na pierwszym miejscu stawiam afrykę. nie to, że chciałabym tam mieszkać.. o nieeee.. idea pracy z kobietami jest moim zdaniem lepsza. "złamany", "podeptany"człowiek musi uwierzyć, że jest jedyny, wspaniały, cudowny, wartościowy, twórczy.. i samodzielny. samym gadaniem i wypełnianiem testów się tego nie osiągnie... tym bardziej, że nie każdy poszkodowany jest czytaty i pisaty. a z resztą.. nie jestem od naprawiania świata. inni już nad tym od dawien dawna solidnie pracują. koniec mądralowania miłego dnia wszystkim :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie pomadruje:D poki nikogo nie ma!? ...... w gluchej ciszy i spokoju:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomniałaś mi Free ubiegłoroczną wizytęu uroczej dentystki, małej drobnej blondyneczkiradosny to był dzieńale i bolesnyjednak ten ból był lepszy, niż taki od jakiegoś wysokiego brunetaz wąsami :(drobne paluszki w ustach, a przed oczami wielkie źrenice z czarnymi rzęsamii słowa pani dr; proszę pomyśleć o czym miłyma ja do niej; już jestem z panią na ciepłej plażyi wbiła mi igłę w dziąsło. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOWY W MIEŚCIE TO PEDOFIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek         81
sprzedal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek to kondoniarz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×