Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Agresja bywalców od 10 latnastała tu jakaś dziwna a bywalcy przecież ci samito chyba nienawiść do wszystkiego, co innedemony się budzą gdy pusto u gości w rozumie :o:pSiSi ja dziękuję opatrzności że tak się stało, bo prędko wpadłem w miłośćtak w miłość, a w sumie w dwie ;)NC co to było, że ja nic nie wiem, co Ci grało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy:))dla mnie mozesz i na rolkach:))) to nie Auto czyni mezczyzne "pelnosprawnym" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie? :O to po co ja sie zapozyczylem ? choera:O to w co powinienem zainwestowac marto zebym byl tym pellnoprawnym mezczyzną ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie Nowynie znasz sprawy ( aborcja w sprawie Czyraczka)wpadasz raz ma tydzień i na dzień dobry piszesz ze dzięki Czytaczce i Słoninie ten temat istnieje:D a tak na serio to dzięki czyraczce upadł właśnie bo nic tutaj innego nie ma oprócz durnych linków do muzyki. Płaci tej debilce ktos za to żeby nabijała wyświetlenia you tubowi-tak to wyglada. Ty już jesteś tak wyprany przez wieloletnie kiszenie sie w tym bagnie ze nie odróżniasz prawdziwych adwersarzy od zwykłych spamerów i cpunow na etacie. Taka macie karuzele. A jak przyjdzie poważny temat i dyskusja to CzyraczkA s/p/i/E/r/D/a/l/a jak poparzona tłumacząc sie brakiem czasu by za 5 minut wrócić i zaspamowac linkami z you tuba. Słonina jeszcze gdzieś tam próbuje coś fajnego napisać od siebie ale w morzu linków ciężko sie odnaleźć. :o Także nowy ty myśl o nich co chcesz a każdy swoje zdanie i tak ma. Nie próbuj przekonywać nikogo do swojego debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le :(Mid, k***a przecież lepiej brzmisz z niebieskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serce nie sługazwalczam niektóre poglądy, czasem inne płcie, albo rasyale nie Mid, która nie jest mi wrogiemnawet gdy się wymądrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaj in , kochaj :D tak swoją drogą ciekawe jak sie odnosisz do kogoś kogo nienawidzisz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
hahaha :) Gościu ? Pogódź się z tym, że obrana strategia nie przyniesie Ci zadowalającego wyniku. Jeśli mogę Ci coś doradzić. Otóż wiem, że pisanie w kółko tych samych "teorii" i przytakiwanie sobie samemu, może być w jakiś sposób satysfakcjonujące, ale mnie tym nie sprowokujesz. Wiesz dlaczego ? Bo nie biję się z gaaawnem, co by się nie ubrudzić. Ubranie które tu prezentujesz zgralo się wielokrotnie. Przykro mi :( Twoje podpuchy to żadne nowum na kafe. :) Musisz ubrać inne wdzianko. Wdzianko uszyte z życzliwości i uprzejmości. Odłóż na bok swoje żale do świata, zjedz coś dobrego, żółć przestanie Ci oczy zalewać i wtedy przyjdź pogadać. ;) Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rycerzu nie pamiętasz już jak to gdy Mucha wszędzie widzi kogo chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In spe wszedzie widzi Mid bo reszta kolezanek go olala. Nie ma juz Agniesi, Chwili, Hujobuzy. A biedny dziadek jest uzalezniony od siedzenia na forum i sobie nie pojdzie, bo i gdzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam gosciu,pamietam ale czy ja po to tu wchodze zeby zajmowac sie takimi rzeczami? mao mam w realu zeby sobie tutaj psuc nerwy? :D jednak musisz przyznac ze inaczej brzmi jak męzczyzna leje cieplym moczem na kobiete i daje jej z lliscia , prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dzień dobry karuzelo. :) In to chyba faktycznie miłość ;) :D Plock ? A kto Ci piwo liczył? Powiedz, że się na żartach nie znasz ;) A pomarańcze to wiesz. Same by się napiły pewnie czegoś dobrego, to i marudzą. :P Nowy ? Ten gość nie ma nic do powiedzenia. On umie tych obrażać. Nie przejmuj się tak, tym co pisze. Zresztą zobacz. Siedzi tu z nami, pomimo że tak go strasznie mierżą ludzie i temat. Widocznie nigdzie indziej go nie chcą. Niech siedzi. Za chwilę Święta. Nikt nie powinien być w tym czasie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że tak myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Skarbie o jakim moczu i liściu piszesz ? Albo nie odpowiadaj lepiej. :O In kiedyś w wolnej chwili opiszę ten koncert. Teraz nie mam już czasu. Za niedługo robimy małą pikietę, żeby przypomnieć mieszkańcom, że dzielenie się jest fajne. :) Bierzecie udział w "Szlachetnej paczce" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawiść to obce mi uczucie, więc nie mam takiej potrzebyżeby się odnosić ;)NC powiedz coś o tym co Ci grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjaciel in spe dziś Tamten chyba jest zmęczony po nocnym dyżurze ale ja nie więc mogę Cię olać Mid ciepłą świeżynką wstępnie dając z liścia no tu mam problem żeby rano się nie wyrażać zatem w buzię z obu stron tak jak lubisz. lapka.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
In, a w takim razie po co "tykasz" Mid ? Może przemyśl, czy jednak aby na pewno nie masz żalu i czy nie warto czegoś z tym zrobić :P ;) Innym razem o muzyce, bo muszę lecieć. Karpia zostawiam. Nowego jeszcze nie ma chociaż próby już były. https://youtu.be/-fgORcQcbew Dobrego dnia i udanej zabawy jeśli ktoś się wybiera potańczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie siedzenie na forum po to tylko, by dosrywać i doradzać nie jest niczym niezwykłym.Nowy, Ty byś się z Eve dogadał, tylko do niej jest kolejka.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
O dzięki gościu. Bardzo interesujące. Hmm In jesteś miłośnikiem BDSM ? Poważnie ? Nie znam nikogo, kto się otwarcie przyznał, może kiedyś pogadamy o tym, co ludzi fascynuje w zadawaniu bólu i poniżaniu kobiet ? :P Dobrego dnia Wszystkim jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziękuj, szczęście czasem o krok, tylko trzeba pokierować.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś aaaaa Nowy doskonale zna sprawe. Wchodzi tu, czyta i jest na bieżąco. Tylko wali głupa jak to całe towarzystwo. A Czyraczka w sprawie aborcji się skompromitowała. Już pomijając jej głupie poglądy, to skoro sama zaczęła temat, powinna go umieć dokończyć, a nie że jak większość ostro zareagowała na jej wywód, to spie/r/d/oliła i się głupio tłumaczyła brakiem czasu i tym że to niepoważne forum na takie dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny zakochany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na durnoty Czyraczki zareagowała tylko Słowiana, ale też chlapnęła dwa zdania i zmieniła temat. Oni tak mają. Fridzioch spamowała ciotki i Wilka, wpadła kilka razy, zero reakcji. Koke ukradł Kresce ósemki i spamował nimi ich samych, oni nic. Żmij blokował całe kafe 502, oni też nic. In Spe to ordynarny cham z jakimiś chorymi zboczeniami, oni nic, ważne że w ogóle pisze. Matra to przebrany Duch, też ok, ważne że pisze. Można tak wymieniać i wymieniać :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blednygosc dziś :))zainwestuj w mnie :)))):D:D nie pozalujesz:)) jestem tego warta:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.41 brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahaw/g Ciebie tykamto miłe a wiesz dlaczego?bo mi rozumu czasem potrzebaa ona przynosi tu bardzo dużo rozumu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A p/i/e/r/d/ol/n/i/et/y Nowy i tak się bedzie cieszył że ktoś podnosi non stop karuzele:D To nic że samym syfem i spamem ,ale bedzie wdzięczny do końca życia Czyraczce za spamowanie linkami a Słoninie za patologiczne wynurzenia gwałconej dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×