Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wojo00

Dziewczyna nie chce mnie znać

Polecane posty

Gość wojo00

Witam! Mianowicie mam taki problem jak w temacie.Zacznę od początku dziewczyna od dawna była we mnie zauroczna,lecz ja głupi to zlekceważyłem.Gdy już zrozumiałem że ona nie jest mi obojętna zacząłem działać no i pech chciał,że w złym kierunku zawsze gdy z nią się spotykałem coś mi odjebywało za każdym razem zrozumiałem swój błąd i ją przepraszałem.Efekt jest taki,że ją do siebie mocno zniechęciłem i od dłuższego czasu jest a raczej była niezdecydowana.Ostatnio szala goryczy osiągnęła szczyt i się przelała przez to ona nie chce mnie znać pokasowała wszystkie kontakty i napisała że jestem p*****m i że straciła dodio mnie resztki szacunku i nie żałuje tego PROSZĘ O POMOC JA NIE MOGĘ BEZ NIEJ ŻYĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz mieć kolejną, nie popełniaj tych samych błędów. I już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojo00
czuję że ona jest tą jedyną nie wiem co robić ma na imie basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha tą jedyną pioki nie przytyje nie zestarzeje sie nie wierzymy w te bajeczki milosci mnie ma,daj sobie spokj z nia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia Rączkowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojo00
Nie ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowywales sie jak debil.pewnie bardzo ją zraniles i nic juz do ciebie nie czuje to po co chcesz sie jej narxucać?ty nie zdawałes sobie sprawy z tego co robisz?nie myslales?czego sie spodziewales?ze pozwoli robic z siebie idiotke w nieskonczonosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkkkhhgbbcc
Daj jej spokoj,znajdzie kiedys normalnego faceta który bedzie ja szanował od samego początku a nie jak juz będzie miała go dość..mozna glupio sie zachowac raz czy drugi ale z tego co piszesz tobie cały czas odp*****lało a takim ludziom sie nie ufa..wybaczy po raz kolejny i znowu sie zawiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem juz kochać
Jesli przemyslales swoje zachowania i wiesz ze nigdy jej juz nie zranisz spróbuj nawiazac kontakt,odczekaj az minie złosc..jesli miałoby ci znowu odbić uszanuj jej wole i daj spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam musisz wiedziec czy jestes w stanie sie zmienic.jesli nie nie zawracaj dziewczynie głowy,nie marnuj jej zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkoholicy tak maja. miotają się bo nie ma gdzie zamoczyć, przepraszają w nieskończoność, a jak kobieta zgodzi się dać takiemu du/py i uwierzy w tą jego "poprawę";) ten znowu powraca do nałogu bo bez niego też "nie może żyć". patologia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojo00
Człowieku wiesz co piszesz na nie jestem alkoholikem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś kafe cpunem jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojo00
pierwsze pirmo zalogowałem się to pierwszy raz a drugie nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Księżyc
A kiedy zauważyłeś że nie jest obojętna:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojo00
Po jej urodzinach na których byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba straciłeś szansę na to by z nią być. Niektórych rzeczy nie da się naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×