Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są tu młode mamy takie jak ja popiszmy razem

Polecane posty

Gość gość

Pierwszego szkraba urodziłam w wieku 16 lat a dwa lata później przyszły na świat...BLIŹNIACZKI :) Myślałam że się posikam ze szczęścia. Owszem, pracy sporo ale rodzice mi pomagają a dla mnie dzieci to największy skarb !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zrób sobie jeszcze kilkoro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 5 miesięcy temu urodziłam synka. Mam 21 lat. Marze o bliźniakach :P jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam w wieku 18 lat i też wszyscy namawiali mnie na aborcje ale ja zacisnelam zeby i wychowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ja was przebije - w ciąże zaszłam jeszcze w wieku 14 lat. Ale rodziłam już mając 15 I w sumie nie żałuje. Kocham mój skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to ja was przebije. Zaszłam w ciążę jeszcze zanim sama sie urodziłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że im wcześniej kobieta rodzi tym lepiej - nawet inaczej traktowana jest na rynku pracy. Ja rodziła -ŚWIADOMIE- w wieku 17 lat. Teraz mam 30 i całe życie przed sobą! Z mężem i 13 letnią córką u boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można świadomie urodzić w wieku 17 lat jak samemu się jest jeszcze dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dla części z was to będzie zaskoczenie, ale ja zaszłam w ciąże mając...13 lat...wiem, szok, sama się nie spodziewałam ale urodziłam .......Dzisiaj mam 29 lat i 16 letniego syna z którego jestem dumna i którego kocham.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie to strasznie wcześnie. Ja urodziłam dziecko miesiąc przed maturą. Bylo bardzo ciężko ale dalam jakos rade. Rodzice pracowali wiec musiałam sama zajmować sie dzieckiem a na studia poszłam zaoczne. Chwile później tata poszedł ba emeryturę to czasami pomagal. W trakcie studiów pracowałam najpierw dorywczo a jak skonczylam licencjat dostałam prace stalą. Teraz mam 25 lat i jestem w drugiej ciąży i mam obawy że za wcześnie. Mam fajnego męża ale nie jest to ojciec mojego syna bo on się nie sprawdzil. I nie mogę powiedziec ze jest super i kolorowo gdy jest sie tak wcześnie mama. Mnie na pewno zostanie mama w wieku 19 lat pchalo do tego ze mam skończyć studia i miec dobra prace aby mój syn miał jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie wydawalo, ze to ja wcześnie urodzilam, bo w wieku 23 lat. W wieku 26 lat zaszlam w ciaze z blizniakami, ale niestety zakonczyla sie tragicznie, przedwczesny porod w 23 tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodziłam w najgorszym chyba wieku nie dość że XXI to w 24 swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam pierwsze dziecko gdy miałam 20l, teraz syn ma 8l , jest z nami jeszcze córcia 2,5l z perspektywy czasu to więcej siły i energii miałam przy 1dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzilam corke w wieku 18 lat. Teraz mam 24 lata, corka ma 6 a ja jestem w 6 tygodniu ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam córkę 27.04.2013r mając 19 lat. Rodzice namawiali mnie na aborcję ale ja powiedziałam im że w życiu się na coś takiego nie zgodzę. Obecnie mam 22 lata i 3 letnią córeczkę laurę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×