Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cywilny zimą, jak się ubrać?

Polecane posty

Gość gość

Jak ubrać się na cywilny zimą? Biorę ślub pod koniec grudnia w Niemczech i nie mam pojęcia jak się ubrać. Jakieś sugestie? Mam 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz, możesz założyć suknię slubną, wieczorową, koktajlową, do wyboru do koloru. Ślub chyba nie będzie na zewnątrz, tylko w budynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wybierzesz klasyczną suknię ślubną, to najlepiej byłoby kupić/pożyczyć/wypożyczyć jasne futro. Jeśli wolisz raczej wieczorową czy koktajlową, to możesz do niej dobrać elegancki płaszcz, nawet niekoniecznie nowy, byle w dobrym stanie i pod kolor. Z butami niestety nie pokombinujesz - muszą być pantofle, nie botki/kozaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież z reguły auto Młodych zatrzymuje się przy drzwiach urzędu. Z samochodu to tylko kilak kroków, więc nie musi być ani futra, ani płaszcza. Wystarczy etola, w której można zostać lub oddać świadkowej. Co do butów, to owszem, możesz też założyć "normalne", a później zmienić na pantofle. Robicie problemy z niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, jasne, zimą bez płaszcza. Brawo :P A potem odwołuj podróż poślubną, bo przeziębienie. To normalne, że do eleganckiego ubrania też się nosi okrycie wierzchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam ślub późną jesienią i miałam tylko futrzaną etolę (brałam ślub w starym, wielkim kościele, pełnym kamienia, który trudno ogrzać). Zrobienie 5 kroków na zewnątrz z samochodu do urzędu (gdzie i tak musi się rozebrać) nie spowoduje przeziębienia. Oczywiście -autorka może założyć płaszcz, ale pasuje on tylko do sukienki koktajlowej. Do sukni wieczorowej czy typowo ślubnej pasuje etola lub krótkie futerko (nie musi być białe, ale raczej nie czarne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×