Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mam 30 lat i nigdy w życiu nie pracowałam. Co powiedzieć na rozmowie o pracę?

Polecane posty

Gość gość

prawie 31 lat po nowym roku...wlasnie napisalam cv wszystko cacy dodalam ladna fotke i powoli wysylam ba upatrzone ogloszenia... wyksztalcenie niby mam, dodatkowe kursy niby tez chociaz to nic specjalnego, jak mnie zaprosza na rozmowe to co mam powiedziec ? beda pytac co robilam tyle czasu...a ja nie pracowalam bo bylam chora, mialam wypadek potem wpadlam w depresje m.in z powodu wypadku bo cudem wyszlam z tego, rehabilitacja prawie bylam niepelnosprawna chociaz mam ubytek na zdrowiu i calkiem sprawna nie jestem...to mam powiedziec ? chyba nie...naklamac ze podrozowalam ? sama nie wiem, w moim wieku ludzie czesto maja juz duze doswiadczenie, czest po 2 kierunkach studiow, znaja jezyki.. a ja nie chce wylądowac na stanowisku za 1500 zl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz że w tym czasie pracowałaś zagranicą, na stanowisku na które aktualnie kandydujesz :) Ale niestety nie masz żadnych dokumentów potwierdzających, bo wszystko zostało... w Wielkiej Brytani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie łudź się że ktoś odpisze. Ja mam wykształcenie średnie i troche w tym CV jest ale i tak od lat nikt nie dzwoni. Ale jak już cie zaproszą to ściemniaj że do tej pory pracowałaś na czarno sprzątając biura i mieszkania i jako niania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j.w musisz naklamac bo zadnej normalnej pracy nie dostaniesz, tylko nie przesadzaj i nie opowiadaj bajek ze bylas dyrektorem kierownikiem czy kims waznym ;) za granica nilt nie bedzie tego weryfikowal bo niby po co i jak ? na rozmowach o prace najwazniejsza jest pewnosc siebie, mow konkretnie co i jak, moja kolezanka ma 28 studia przerwala ale ma osobowosc dostala pierwsza prace w malej zagranicznej firmie w warszawie od razu, po prostu spodobala sie i wiedziala czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do mnie ostatnio dzwonili,że staż mam mieć ,ale nie odebrałam.Nie mam ochoty być pomocnikiem piekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak uważam. Ściemniaj. Dziś niestety takie czasy,, że trzeba mocno selekcjonować wobec kogo można być w ogóle szczerym. Pomyślą, że nadal nie jesteś w pełni zdrowa, a za tym idą częste zwolnienia lekarskie. Jak ktoś podpowiedział: praca na czarno, praca za granicą - o ile znasz dobrze jakiś język, bo jeśli nie bym nie ryzykowała takiego argumentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 1500zł to jest dobre stanowisko dla osoby bez żadnego doświadczenia bo minimalna płaca teraz jeszcze jest 1300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj brat 32 tez w podobnej sytuacji byl ale tez mial problemy z prawem i wiezieniem mimo ze wyksztalcenie ma i inteligentny gość tylko zadawał się z 2 nieodpowiednimi kolegami...nakłamał w cv wlasnie o pracy zagranica, w polsce wpisal duza agencje przez ktora rzekomo pracowal na zlecenie i prace dostal w pewnym banku ;) trzeba klamac zwlaszcza w takich przypadkach jak sie wyda to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że 3/4 Polek chciałaby nie pracować, ale nie może sobie finansowo na to pozwolić i druga sprawa emerytura.. Poza tym osobiście mam swoje stałe wydatki i potrzeby, więc jest kasa potrzebna.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×