Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy moja matka jest normalna ?

Polecane posty

Gość gość

chce poznać waszą opinię, bo może to normalne, a ja wyolbrzymiam ? W dzieciństwie byłam bardzo grzecznym dzieckiem, moja matka kazala mi się dobrze uczyć oczywiście "na pokaz". bałam się dostać troje w szkole, bo matka wtedyna mnie krzyczała i w ogole była zła. bałam się jej wiele razy, kiedyś mnie szarpala i wyzwala bo dostałam jednorazowo np. trojke lub dwojke. W 4 klasie nie dostałam świadectwa z czerwonym paskiem (zabrakło 1lub 2 ocen w górę ) i ona wtedy urzadzila mi piekło.zamiast radosnego dnia rozpoczynającego wakacje miałam koszmar, cały dzień płakałam, ona się wściekła i bardzo źle potraktowała. Tak było do końca gimnazjum, zawsze musiałammieć świadectwo z paskiem. oprocz tego jako dziecko miałam na twarzy piegi a ona postanowiła mnie pudrowac i tak już w podstawówce nosiłam tapetę na twarzy. miała jakaś manie inie pozwalała mi wychodzić nigdzie a jak gdzieś wyszłam to wypytywala się ciągle czy ktoś tam był, gdzie jak co dlaczego. ledwo to pamiętam ale przeważnie wolała mnie trzymać w domu i często kończyło się to moim płaczem. wiele razy wieczorami gadala do siebie, rozmawiala z jakąś wyimaginowana postacią, nie wiedziałam co się dzieje. potrafiła przeklinac i ciągle obgadywac rodzine ojca. ...sami powiedzcie co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toksyczna jest,ucz się dobrze i szybko wyprowadz,najlepiej wyjdz za mąz i schowaj się za murem męza bo ona będzie chciała cie gnębić zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×