Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wczoraj już nie wytrzymałam i wymierzyłam siarczysty policzek tesciowej

Polecane posty

Gość gość

Mnie naprawde nie smiesza teksty "Ajajaj, a do kogo podobne jest wnusio, bo do mojego synka to na pewno nie". Poprosiłam jej aby tak nie mowiła bo sprawia mi to przykrość. Wczoraj jednak - na kolacji która mieliśmy - tesciowa znowu walnęła taki tekst (jak wypiła sobie troche wódki) i nie wytrzymałam już. Podeszłam do niej i wymierzyłam jej siarczysty policzek. A potem wydarłam się na nia i wyrzuciłam wszystko co lezało mi na wątrobie. Mało kto mnie poparł, wszyscy mowia ze to takie zarty, z placzem ucieklam do pokoju. Maz mi powiedzial ze mam urojenia, ze jego matka nic nie robi i ze powinnam byc jej wdzieczna ze mozemy mieszkac u niej. Nie mam sil na walke z nia. Dzisiaj z rana nazwala mnie suka bez szacunko do niczego. Jestem zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać,że jesteś załamana bo provo marniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty jesteś jakaś nienormalna, teściowa bardzo dobrze tobie powiedziała "suka bez szacunku do niczego" ja bym jeszcze na miejscu teściowej ci oddała za wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ajajaj -kolejny twój temacik,PROWO,nie odpisujcie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za nowa moda na prowa o siarczystych policzkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to znaczy do kogo podobne wnusio. To jakis stworek, bo na dziecko się nie mówi to wnusio. I bardzo mi się podoba ten siarczysty policzek. Tak się pisało w starych powieściach. chyba niedawo oglądałaś Znachora i Trędowatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może teściowa nie zachowała się ładnie, ale żeby od razu podnosić na nią rękę?! To jak Cie nazwała później też o niej nie świadczy najlepiej. Ogólnie współczuję wam, obie macie niezdrowe podejście. Na twoim miejscu zrobiłabym wszystko, żeby wyprowadzić się z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×