Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julla111

SZWAGIER mnie kręci coraz bardziej

Polecane posty

Gość Julla111

jak w temacie tylko nie wiem, czy dla niego byłabym atrakcyjna... Kiedys co prawda prawie sie pocalowalismy, nieraz niby przypadkowo dotykamy no ale... Moze ktos zerknie "na mnie" jako facet? Wiek 31, moge ewentualnie na maila podeslac pare zdjec. Bede wdzieczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok... to moze sprobuj opisac mniej wiecej swoj wyglad. Choc szczerze mowiac, atrakcyjnosc to rzecz bardzo indywidualna i nie tylko wyglad sie na nia sklada, tak ze wy daje mi sie, ze nie bedziemy w stanie wypowiedziec sie za twojego szwagra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julla111
brunetka, ok. 170cm, długie nogi, lubie kokietowac:) Nie wiem co mialabym napisac jeszcze, dlatego zaproponowalam wymiane zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na @@ chcesz sie wymienic zdjeciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julla111
Tak, mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyślij marek387@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyslij na timx77@gmail.com lubie brunetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni są cudowni!!!mhmmmm www.sexy-kamerki.xweb24.pl/l/3/ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez szwagier mocno kreci juz nawet pare razy sie calowalismy a od tego momentu jak go nago ujrzalam a do tego ta jego meskosc mu stala to pomyslalam sobie ze taka duza to w moja szparke nie wejdzie i strachu nabralam, ale pomyslalam sobie ze siostre tez posuwa i nic nie mowi ze ma duzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I masz chec sie z nim bzyknac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rodzinie takie rzeczy nie powinni miec miejsce. Szukajcie sobie obcego z fiutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez moj szwagier przez pare miesiecy krecil i jak siora wyjechala na szkolenie z firmy na dwa tygodnie to mnie przekrecil pare razy nawet nie myslalam ze on takiego duzego tego ciulika ale za kazdym razem bylam przerznieta wspaniale a i sperme mial smaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baxterek38@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie kręci siostrzenica mojej żony. Ja mam 40 lat a ona 29. Super laska i od jakiegoś czasu sama też często zagaduje i stwarza okazje żeby być koło mnie. Nie ma żadnego faceta, więc wszyscy, razem z żoną się śmiejmy, że jak ma potrzeby, to chętnie jej w tym "pomożemy". Kiedyś na rodzinnym ognisku z dość dużą ilością alkoholu, cały czas siadała koło mnie, nawet w jednym momencie całowaliśmy się na pokaz a żona robiła zdjęcia. Ja siedząc koło niej włożyłem rękę jej rękę pod koszulkę i masowałem plecy. Potem poszedłem ją odprowadzić do jej pokoju bo już dość dobrze była wstawiona a tam się do mnie przytuliła, złapała za krocze a ja ją za piersi. Więcej nic sie nie dało, bo inni nadeszli. Ale czekam na następną okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia a moze Skype? moj nick: android1351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze szwagierką na lawce przed lokalem zaczelismy sie calowac... napisz na kumuss1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubierz legginsy na d**e i każdy twój, mówie z męskiego (czyli mojego) pkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chetnie wymienie sie doswiadczeniamie ze szwagierka... ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, bedzie najlepiej. podaj, napisze. Dzieki i fajnie, ze tez jest ktos taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×