Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyzna bez kompleksów

Jest jedna piękna dziewczyna

Polecane posty

Gość mężczyzna bez kompleksów

Ona nie lubi kiedy się ja podrywa. Wokół niej kręci się zawsze sporo chętnych. Irytuję ją, kiedy ktoś się przymila. Chciałbym ją zagadnąć, ale nie mogę, ponieważ ona wszystkich odrzuca. Twierdzi, ze to ona rozdaje karty. I jeśli ktoś wpadnie jej w oko to zaprosi go na kawę. Znaczy innymi słowy to ona zdobywa. Co o tym myślicie? Przyznam zaintrygowało mnie to. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak, to nic nie zrobisz. Jesteś na jej łasce, ale zawsze możesz prężyć muskuły gdzieś w pobliżu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha rasowa kobieta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjedynkaaa
taki typ osobowości,mam to samo,typowe podrywanie mnie drażni,i nie ma takiej możliwości,ja wybieram daje znak i zachęcam jak niepewny,chociaż wtedy tez nic nie jest oczywiste ,wybieram żeby przyjrzeć się bliżej co stworzenie ma w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to tylko pozory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
He he dupcii ,to chyba o mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm...pozory? słysze tylko, ze zawsze sama i z nikim sie nie zadaje, odrzuca, odrzuca...wiec pozory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagadnij jako kumpel.Jak Cię nie zauważy tzn ze nie masz szans.Pokaż się jakoś, daj znac ze istniejesz.Jak spodobasz jej się , to możesz być nawet slupem soli a i tak wygrales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet sasiadki kiedys o niej gadały, ze przebiera, przebiera, przebiera... ludzie chca ja swatac, jakos jej pomoc, a ona kreci i wije i mowi, ze wybierze sobie kogos jak jej sie zechce to chyba nie pozory. nawet przy mnie ja podrywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze sama i z nikim sie nie zadaje?czyli ze nie ma chetnych uleglych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
Nie no sorry supcio miało wyjsc a wyszło jak zawsze ,mam serasny humor na wkrecsnie kogoś.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
denerwuje ją zagadywanie jako kumpel, bo uwaza, ze za tym zawsze sie cos kryje, jest nieprzystępna. chwile rozmawiamy, ale to jest sucha gadka, czasem mam wrazenie, ze mnie kokietuje, ale nie zaprasza mnie do siebie to chyba nie jestem w jej typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomoc w czym skoro dziewczyna ma jaja ;) nie jest jakaś sierota ale uśmiałam się szczerze mówiąc i wcale nie złośliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiąc pozory chodziło mi o krycie swej prawdziwej twarzy i przybraniu odstraszającej pozy. Powodów dla odrzucenia adoratorów może być wiele. Trudno sobie tak gdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
19.34,no teraz to na sete o mnie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwyraźniej nie ma chętnych uległych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz jasniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
No jakbyś zgadł bo ja zawsze przybieram odstraszająve pozy..ryje ze smiechu jak widze ze sie mnie boją:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sisi <3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że tak się zachowuje nie znaczy, że taka jest. I w 99% przypadkach to jest tylko taka maska którą dziewczyny zakładają żeby nie ujawniać swojego prawidzego charakteru. Szczerze mówiąc to nie wiem dlaczego tak jest ale może się okazać, że taka dziewczyna jest zupełnie inną osobą prywatnie niż tą które widzisz na codzień w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ,ja jestem taka. Nie brakuje mi pewności siebie, choć slyszalam na swój temat różne komentarze. powiem tak :D Jeśli mam ochote to na seks zawsze sobie znajdę, a ciężko jest znaleźć kogoś kto nas oczaruje, dajemy z siebie dużo i tyle wymagamy,nie jesteśmy typowymi kobietkami które poleca na czułe słówka i zainteresowanie pierwszego lepszego.Może faktycznie wybrzydzamy.. ale cóż :D nie płaczemy w poduszke ze nie ma sie do kogo przytulic wieczorem.Mamy silna osobowosc. Mnie denerwują komentarze innych i "pomoc" (swatanie ) . dla mnie to zadna pomoc bo dlaczego nie potrafia zrozumiec ze sama sobie moge pomoc jesli tylko bede chciala:D. A ostatnio odkrylam ze facet chyba wgl nie jest mi potrzebny bo dobrze mi się zyje samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
Ty mi tu gosci nie <3tylko masz sie mnie bać,kurde jakiś trudny okaz mi sie trafił.Nie czaisz mojej dominacji czy jak?.To mi sie pierwszy raz zdarzyło przy znam szczerze ,poddaj sie alb przybiore grozną pozę.wrrr.Masz milczec jak do mnie mowisz.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety czasem (z różnych powodów - lęk przed zranieniem, niefajna przeszłość uczuciowa, strach przed pokazaniem siebie) postanawiają przybrać konkretną postać np. silnej, niezależnej kobiety, odrzucającej zalotników a może być to jedynie dopasowana skorupka ochronna (oczywiście nie jest to regułą). Przybierając taką formę czuje się bezpieczniej, ma wymyślony schemat postępowania i tego się trzyma. Może wszyscy jak dotąd łatwo się poddają i nikt do tej pory nie zawalczył prawdziwie o nią. To tylko gdybanie bo dziewczyny na oczy nie widziałam. Krótko mówiąc samo odrzucanie facetów to zbyt mało by znać jej psychikę bo mogą być to jedynie zwykłe wymówki a nie dowód silnej, władczej osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem. Może. Ale ta dziewczyna jest tez bardzo agresywna i dobrze bije się na pięści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaophelia
Mi też kolce wyłażą jak ktoś się przymila za mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona agresywnie reaguje na jakies propozycje seksualne i ma ochotę przywalic kopa facetowi. słyszałem jak kiedys facet powiedział, że umówiłby się z nia na kolacje a ona do niego: a skrzywdzić cie mam? nie? to wypie..j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jest w kimś zakochana i każdy odpada już na starcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
He he nie no żartowałam oczywiscie:-), już nie płacz mama nie usłyszy jest teraz zajęta przygotowywaniem kolacji.Nie bój..nie musisz panci bać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sisi ale masz fazę dziś :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłe prowo, a że to prowo, to wiadomo po wybranej nazwie użytkownika. Mężczyzna bez kompleksów nie nazwałby samego siebie mężczyzną bez kompleksów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×