Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lunaa383

Wybór prostownicy

Polecane posty

Gość Lunaa383

Cześć! Mam pewien problem z wyborem prostownicy. Mam długie i farbowane włosy które zaraz po prostowaniu się kręcą. Wybrałam kilka prostownic i która jest najlepsza. 1.Prostownica INFRARED N°103 premium od marki Fale Loki Koki na podczerwień. 2. Prostownica PHILIPS model HP 8372/00 3. Prostownica Philips Pro Straightener HPS930 4. Prostownica Philips Moisture Protect 5. Prostownica TUFT 6689 1 Smart & Styling Iron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samser

Trzymajcie namiary - sprzet-fryzjerski.pl/category/prostownice-do-wlosow

Wybierzcie jedną ze znanych marek - tutaj nie ma nic trudnego. Najważniejsze jest dopilnowanie podstawowej pielęgnacji i będzie dobrze. Nasze doświadczenia w tym temacie są bardzo pozytywne. Bardzo ważne są solidne parametry, moc i nie tylko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacka

A ja poleciłabym Ci coś, czego sama używam od jakiegoś czasu i nie chcę żadnej innej prostownicy, a mianowicie babyliss ST420E Gold. Masz w tej prostownicy złote płytki, które jeszcze bardzie dbają o to, żeby nie niszczyć i nie przesuszać włosów. A cena jest po prostu świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roszpunka

a nie lepiej dac odpoczac wlosom od prostownicy, a co za tym idzie, wysokiej temperatury? to wysusza, niszczy wlosy...lepiej juz isc sobie na keratynowe prostowanie.wlosy bedziesz mieczadbane miekkie, nie bedziesz ich meczyc prostownica. najlepsza keratyne chyba ma inoar- morrocan keratin treatment. jestem po drugim abiegu z jej wykorzystaniem i efekt rwelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×