Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sądzicie o 40 letnich kawalerach, czy to jest jeszcze materiał na męża

Polecane posty

Gość gość
gość dziś . Po co ci lokal, w głowie ci się poprzewracało, wiesz ile kosztuje wesele ? No chyba że rodzice ci zafunduja. Mi rodzice powiedzieli ,że wystarczy im na dwa wesela , na trzecie im nie wystarczy ( było troje dzieci ) i jeśli chcę to mam sobie nazbierać. A ja się pytam po jakiego mam wydawać pieniądze na to żeby się inni bawili? Nie nie dam im tej satysfakcji. Ślub można urządzic i plenerze za parę złoty. Goście specjalnie też mi nie są do niczego potzrebni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś . Rozwodnik ok, ale z alimentami ? nigdy w życiu. Chyba że zarabia tyle, że te aimenty nie będą mieć wiekszego znaczenia w wydatkach domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wola romansowac z 40 letnim zonatym niz randkowac z 40 letnim kawalerem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet w tym wieku który nie ma żony za żadne skarby nie da się już zaobrączkować, no chyba że desperat. Większość wolnych facetów w tym wieku nie chce mieć nikogo na stałe, bo już doskonale znają życie i wiedzą że baba w domu to wieczne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie! Nic dodać ni ująć. Jestem takim facetem i żadna nie namówi mnie na małżeństwo. Żadna. Nie ma takiej opcji. Po cholerę mi to w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co? Mam się dać w*****ać jakiejś starej pannie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Znam fajnego faceta kawalera40letniego,nie prawdziwe opinie tu piszecie sa fajni ludzie w tym wieku,kiedy wola i ochota wtedy lacza sie w pary,kazdy robi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam takiego,ale wygląd i wzrost nastolatka,wiem,nie każdy na to patrzy,ale wiemy o co chodzi....Ma mieszkanie,dobrą pracę,podróżuje służbowo po świecie,ale skąpy,wszechwiedzący,nie umie przeprosić i przyznać się do błędu i myśli jeszcze,że nie wiadomo jaką to jest partią,ale nie wyklucza związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś Facet w tym wieku który nie ma żony za żadne skarby nie da się już zaobrączkować, no chyba że desperat. Większość wolnych facetów w tym wieku nie chce mieć nikogo na stałe, bo już doskonale znają życie i wiedzą że baba w domu to wieczne problemy. " Ja jestem z tej mniejszości:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia taki stary kawaler. Jakie to żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstara
chyba mieszkasz w zapadłej dziurze idiotko zenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co komu tak stary facet? na pewno z takim jest cos nie tak i plemniki juz nie te i ogolnie zaraz 50-tka i starosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×