Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Diana_na_wózku

Czy ja jestem nołlajfem?

Polecane posty

Hej. Jestem Diana. Od trzynastego roku życia jestem nołlajfem. Moje kontakty poza internetem, ograniczają się do najbliższej rodziny (czasami dalszej) Gdy nie ma książek to siedzę całymi dniami przed kompem. Rozwiązuję Quizy, zadaje tyle pytań na serwisach typu kafeteria, że mają mnie za trola.... Czytam też dużo mang w internetach, słucham muzyki, oglądam anime, trolluję zboków na czatach. zadaje pytania na grupach na fb Mam jedną internetową przyjaciółkę od sześciu lat, ale ostano rzadko gadamy, bo ona studiuje, pracuje i ma swoje życie Prawdę mówiąc nie czuję tęsknoty, mimo, że to spoko laska Niby mam inne dość wątłe znajomości internetowe, ale szczerze mówiąc - mam ich wszystkich gdzieś. Dwa razy do roku wyjeżdżam sobie do specjalistycznych ośrodków rehabilitacyjnych (nie mylić z senatorami ), ale nawet tam nie chcę mi się integrować, po południu, zmęczona po zajęciach, najczęściej czytam, albo oglądam TV ( bo często nie ma dostępu do neta) Niedługo jadę do nowego ośrodka i boję się, że ktoś zechce mnie zaczepiać, w sensie żeby pogadać Jak myślicie, jestem nołlajfem? Czy raczej samotnikiem? Czy może zupełnie co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×