Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luicia

Dwóch naraz?

Polecane posty

Gość Luicia

Jestem w szczęśliwym związku, mój partner to wręcz ideał. Wszystko się między nami cudownie układa. Na życie erotyczne też nie mogę narzekać. Zna mnie jak nikt i dobrze wie, czego potrzebuję, czuję się z nim dobrze. A jednak.. Nie wiem co się mi stało ostatnio. Poznałam niedawno pewnego faceta, łączą nas luźne relacje. Na początku nie zwracałam na niego szczególnej uwagi - ot taki. Niestety, od paru dni nie mogę przestać o nim myśleć. Czuję się z tym nie fair wobec mojego obecnego partnera, przecież jestem pewna, że go kocham, a on mnie, nie chciałabym go stracić. A ten drugi zaczął mnie intrygować. Głównie przez wspólne zamiłowanie do muzyki i gitary. Nie wyobrażam sobie z nim żadnych sprośnych scen, nic z tych rzeczy. To są wyobrażenia bardziej w romantycznej tonacji, typu spacer, czy wspólna kolacja. Nie wiem co się ze mną dzieję. Boję się, że te z pozoru niewinne myśli, mogą w przyszłości przerodzić się w coś więcej. Jak mam sobie z tym radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ci placa z a te bzdurne tematy powtarzajace sie, zaraz napisze tu idiotka od ginekologa i inni debile :( nic nowego nie powiedza, stara spiewka nudna jak oni,i nawet im pewte te wspolne wizyty u gina nie pomagaja ani jakies gang banki bo ci od seksu grupowego tez przyjda, temat dziala na nich jak swiatlo na cmy :D:D.. i zaczna piertolic, musisz wybrac jednego bo nie kazdy facet zdecyduje sie na trojkat no chyba ze chcesz by mial cie za dziwke z d******* sie nie zenimy :classic_cool: sa tez frajerzy ktorzy do smierci zodstana rogaczami i alfinsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luicia
Słucham? Niezbyt Cię rozumiem. Mój temat nawiązuje do tego, czy można darzyć podobnym uczuciem dwie osoby naraz, nic więcej. To nie ma nic wspólnego z seksem, chcę sobie radzić z własną wyobraźnią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie trójkąt lub wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luicia
No chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie mnie chłopak pozwolił bo chciał się podniecić a i ja miałam ochotę. Cudowne przeżycie dla na obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj to nie jest idiotka od ginekologa a idiota, to jest facet. tematy o wspólnym badaniu piczy u gina i wspieraniu porodów, bo to niby pomaga w seksie grupowym są od paru lat i zawsze to pisał facet, ostatnio, tj. od jakiegoś roku wali jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie od roku, tylko od zawsze. Cała nadzieja w likwidacji gimnazjów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo jakiejś znudzonej gimbuski z tłustymi włosami i pryszczami :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty masz z tym ginekologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee. Nie zgadzam się . Dlaczego miały być niszczyć związek. Raczej realizowanie ich poza związkiem może szybciej doprowadzić do rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedną zasadę: jak mi się jakiś facet podoba i ja mu też, to jeśli jest okazja i ochota to ją wykorzystuję, ale nigdy się nie całuję, bo to dla mnie zdrada, a pozatym usta mam tylko dla męża>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosia768 :) i bardzo ładnie :)usta masz dla męża a cipkę dla wszystkich?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia a jakie mam mieć myślenie jak samiec jestem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile razy dawałeś fiu....a innym kobietom do zabawy? Co?A może to co innego, bo facet może? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie co innego:) podobasz mi sie Gosia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz do garów poszłaś Gosia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manuelo
Luicia też mógł bym cię troszke zauroczyć jak byś skontaktowała sie ze mną na priw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwuch na raz to nie mialam ale jak zmienilam prace to juz po miesiacu pojechalam z szefem w delegacje i nawet nie myslalam ze tak szybko w hotelu sie z nim bede kochala, a maz w domu juz czekal kiedy przyjade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×