Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

budowlaniec remont prawo

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Zatrudniliśmy budowlanca do remontu kuchni i zrobienia mebli pod zabudowe. Przyniósł nam umowe zlecenie na której mieliśmy wypisać min jego zakres prac i czas w jakim ma sie zmiescic. Remont trwa juz miesiąc dłużej niż powinien. Przyjeżdzał późno, wszystko trwa już za długo. Dużo narzędzi brał od nas, wszystko robił tak jakoś nijako. W umowie był wyszczególnione do zrobienia sufit, podlogi, sciany malowanie i ogolnie przystosowanie pomieszczenia do montażu kuchni. Teraz Pan miał 3 dni wolnego już niedługo ma wstawiac meble. skontaktowałem sie z nim bo zostawił dużo rzeczy do poprawi, sciany nad oknem nie zostały wyrównane tylko pomalowane, sciane przy wejsciu rowniez tylko pomalowane, nie dal nigdzie kontownikow, sciany maja widoczne plany i dziurki czyli ze szpachlowania. ten powiedzial mi ze w umowie nie bylo nic o scianach przy wejsciu do kuchni ani nad oknem. I nie należalo to do jego obowiazkow. Szlag mnie trafia. Place mu za to ponad 3 tys. i co dalej robic?czy zdanie na umowie min ''ogolne przystosowanie pomieszczenia do montazu'' to znaczy ze mial olać dużo rzeczy??nie dość że remont trwa już miesiąc dłużej niz na umowie to jeszcze w umowie bylo ze miał przerabiac rury - a zrobił to za niego hydraulik któremu musiałem zapłacic bo ten nie dał rady. Co mam robić czy mogę podeprzeć jego umowe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takimi sprawami lepiej idź do prawnika a nie pytaj na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×