Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chcę dziecko

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam 23 lata, moj narzeczony 24. Jesteśmy razem od ponad 7lat, za dwa lata ślub. On pracuje na pełen etat, ja na pół, do tego w przyszłym roku mam obrone licencjatu. Chciałabym już mieć dziecko, jestem pewna, że to odpowiedni mężczyzna. On chce poczekać aż weźmiemy ślub i wyremontujemy mieszkanie. Mówi, że dziecko zmieni wszystkie nasze plany, ale zaraz dodaje, że jeśli znajdę w ciążę to on sie ucieszy... Cały czas myślę o ciąży, wiem, że poradzimy sobie, jednak nie chce go zmuszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci tacy są. Czasami trzeba ich przycisnąć bo inaczej nigdy się nie zdecydują. Twoje potrzeby tez się liczą, daj mu jeszcze trochę czasu i na pewno się zgodzi. Ja swojego tez prosiłam dlugo bo bardzo chciałam miec dziecko i w końcu się zgodził ale to byla jego decyzja musisz miec dobre argumenty. Ja aktualnie jestem w 22 tc. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma rację, powinien ciebie w pizdu zostawić, weź się małpo za pracę i zapracuj na siebie i dziecko, ale głupi chłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Czasem jak laskawie sie zgodzi na dziecko,to juz za pozno,a do tego chama powyzej to sam sie wez za prace,bo kobiety to pracuja,nie znaczy to dnosnie pragnienia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×