Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chłopak1991

Potrzebuje pomocy...

Polecane posty

Gość chłopak1991

Witam. Jestem chlopakiem i mam 25 lat. Przyznam się, że nigdy nie miałem dziewczyny i nie uprawiałem seksu. Ale nie o to chodzi... mam problem polegający na tym że jestem... trzeba powiedzieć powiedzieć to w końcu wprost... jestem uzależniony od masturbacji :( Robie to już od kilku lat. Nie radzę sobie z tym a najgorsze że nie radzę sobie z samym sobą i swoją psychiką. Zaczyna mnie to niszczyć i chyba przez masturbację siada mi psychika... Proszę pomóżcie, no to już nie jest śmieszne, co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ,że sobie to uświadomiłeś i chcesz coś z tym zrobić, to jest najważniejsze. Nie jestem specjalistką, ale posiadam duże doświadczenie w tych sprawach...Przy normalnym związku masturbacje fajnie podkręcają stopień podniecenia, istnieją jako gra wstępna czasami. Jeśli nie masz partnerki, to inna sprawa, mogłeś nabrać złego nawyku i normalny stosunek może nie sprawiać ci tyle przyjemności, co własne zaspokajanie. W twoim wieku są spore potrzeby, więc najlepszym wyjściem jest znaleźć sobie fajną partnerkę. Tylko nie mów jej na początku o swoim problemie, żeby się nie zraziła... Z masturbacją jest trochę jak z jedzeniem.. w miarę jedzenia apetyt rośnie, więc proponowałabym ograniczyć te praktyki, znajdź sobie jakieś inne zajęcie, które cie zaapsorbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×