Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

coz ja mam wybor a wy akurat wyboru nie macie musicie pracowac

Polecane posty

Ja dzisiaj mam wybor moge isc sobie zjesc obiadek na miasto typu kurczak z frytkami i salatka w jakims pubie, ale moge tez sobie zjesc w domu a ze sie na miasto nalazilem, to sobie zostane w domu grajac w gre :) i jem na chacie. A wy niestety slejvy musicie chodzic do pracy i pracowac nie macie wyjscia, na miasto wyjdziecie tyle razy ile razy wam szef pozwoli, buehehehhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o czym ty pier/dolisz? ja moge nie pracowac, w czym problem? moj maz zarabia dosc bysmy sobie oboje kupowali sluchawki za 400f bez odkladania nawet miesiac :O ale ja chce pracowac, moj maz chce pracowac, ludzie znajduja cos wiecej w zwoim zyciu niz pasozytowanie na matce i granie w gry :O rozumiem, kiedy dzieciak ma 13 lat, ale stary kon w wieku 20+??? to juz poczatek luzerstwa, potem smierc matki i co? koldra pod ASDA albo zawrotna kariera pakowacza w TESCO za 7,60 na godzine 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipie! Tak często piszesz o swojej rzekomej "wolności", iż zaczynam przypuszczać, że sam w nią nie wierzysz. Że zaczyna Cię ta "swoboda", uzależniona od humoru mamusi - mierzić. :classic_cool: Przejawiasz klasyczne zaprzeczenie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa to se pracujcie, twoj maz zarabia jakbym mial taka zone jak ty co siedzi w domu to bym ja wyj3bal z chaty na ulice ty p********a dzi1wko utrzymanko, mnie akurat nikt nie utrzymuje, a widzisz ja nie musze na nic pracowac, bo wszystko mi z nieba spada smieciu :D🖐️ Sluchawki tez mi z nieba spadna, nawet takie za 1000 funtow i kiedys moj wymarzony mercedes sls tez mi spadnie z nieba a twoj maz nigdy nie zdazy na niego sie napracowac buahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego zescie sie do jakiejs mamusi przyj3bali? Przypominam, ze nie mam zadnej mamusi, a ogolnie moja mamusia jakby zyla, to mialaby chociaz ze mnie pozytek a nie dzieci dorosle to wyj3bali a mamusia sama zostala i jak zdechnie na raka to nikt jej nawet nie pomoze, i tyle pozytku z was wasze mamusie maja, zadnego. Wasze mamusie sie tylko naplodzily takiej zarazy jak wy co musza do pracy lazic buahahahahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy zyciowe miernoty mama mojej cioci gdy byla mloda wyjechala za granice do niemiec zapi3rdalac na swoje dziecko by mialo dobry start dzisiaj ciocia ma siec swoich butikow a mamusia zapi3rdalajaca dzieki temu mieszka sobie teraz w szwajcarii wy patalachy, dzieki swojej corce. Zapi3rdalajcie szmaty kvrewskie bez szansy na lepsza przyszlosc i zniewolone kvrwy, ja jak mam ochote sobie gdzies jechac czy leciec to kvrwa se jade a nie nie pojade bo do pracy musze isc i szef mi wolnego nie da BUAHAHAHAH SYSTEMOWE POKRAKI PI3RDOLONE XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doctor Evil dziś Chyba jednak masz mamusie skoro ktoś, bo na pewno nie ty, opłaca ci internet. Pod mostem (jeszcze), także nie mieszkasz... :classic_cool: To logiczny wniosek zważywszy na fakt, że twoja zawrotna kariera perkusisty - wcale nie jest zawrotna. Wręcz stoi w miejscu. Skąd masz kase, chuuju? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ci po tych sluchawkach ty szmato zono smiecia jak 8 godzin dziennie musisz zapi3rdalac do pracy i nawet nie bedziesz mogla sobie muzyki z nich posluchac ty slejvie zaj3bany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja kariera i moje skillsy i robie sobie z nia co chce :). Ty kariery w niczym nie zrobisz, bo niczego nie potrafisz, a mi nawet na tym nie zalezy :). To ze ty bys sie wypinal menadzerom i innym zeby cie puscili w radio i zaplacili za koncert, to nie znaczy ze wszyscy sa tacy sami ty pokrako ludzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tepy przemadrzaly smiec i buc, wole mieszkac pod mostem niz zapi3rdalac w pracy jak ty bo chociaz i wtedy jestem wolny, moge sobie calymi dniami czytac ksiazki i chodzic do biblioetki i sie rozwijac, a nie kvrwa praca buahahahahahah PRACA OMG JAK JA TEGO SLOWA NIENAWIDZE, ZAJ***E WSZYSTKICH CO PRACUJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie korzystam z youtube patalachu, nie mam zamiaru dotowac pi3rdolonego google ogladajac ich reklamy, dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty obciagaczu zebys ty wiedzial jaki jestes daremny to zamknol bys pupe i chycil sie roboty gupi ciulu :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie roboty chycilem odkad skonczylem leczenie psychiatryczne, moja pierwsza praca bylo odbieranie renty studenckiej od listonosza i przepi3rdalanie calej kasy na jedzenie na miescie i wlasne zachcianki :). Od tamtej pory zawsze moja praca jest granie w gry. Do tego pozniej moja praca bylo 6 tygodni w szpitalu psychiatrycznym a pol roku pozniej wyjazd do anglii i to jest moja praca, bawienie sie zyciem w wielkiej brytanii, coz lepsze to niz pracowanie w offisie w fabryce czy gdziekolwiek indziej gdzie kazdy dzien jest taki sam, bez zadnych niespodzianek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×