Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

centrum dowodzenia do oceny fota

Polecane posty

Gość gość
Jaki masz pc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaki sprzęt? Proc, grafika itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty tam konsumujesz w tej misce z łyżką? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli szrot ;-) no ale cwela nie stać na nic lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bawisz się czasami swoim dzyndzelkiem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie bardzo rozumiem czym się chwalisz, na zdjęciu nie widać nic nadzwyczajnego, ot monitory jakich wiele z niższej półki obsługujące niższe rozdzielczości, gdy dziś standardem jest już full hd, zwykłe rzeczy, pracuje wsklepie komputerowym widzę więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suabo... ja gram na projektorze, aż oczy wysadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja napisalem, ze sie czyms chwale? Napisalem temat centrum dowodzenia do oceny fota teraz sie tak bujam, czyli na dzien dzisiejszy mam tak jak na zdjeciu, a dodam ze playstation 3 ten ekran i kabel component z pozlacanymi koncowkami dostalem za friko. I teraz sie bawie heheh. A granie na konsoli na duzych ekranach mnie niezbyt jara, bardziej mi sie podoba np oblivion na ps3 na tym ekranie niz na 70 calowym full hd, bo tez gralem, tekstury inne i bardziej wyglada jak gra a nie kvrwa grafika 2d, a tak wlasnie wyglada hd moim zdaniem, jak 2d kvrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałeś że jestes bogaty i opływasz w luksusach a rzeczywistość okazuje się zgoła inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tak to co innego, sympatycznie, tu nie chodzi o to że dobry sprzęt musi kosztować krocie, bo nie musi, i myślałem że sie chwalisz bo ludzie pisali że jesteś napinaczem, ale jak nie to ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rzeczywistosc to moja rzeczywistosc, ja nie musze wcale wam pokazywac jaka mam rzeczywistosc, bo moja rzeczywistosc to nie wasza sprawa. Ale prawda jest taka, ze u goscia u ktorego nagrywam muzyke, widzialem 12 imacow, klawisze hammond warte 30.000 funtow, i do tego w chacie ktora typo jest wlascicielem i kosztuje jakies 600.000 funtow xD. Zal mi was biedaki, wy to sie niczym cieszyc nie potraficie biedaki, a ja nigdy nawet konsoli w polsce nie mialem a tutaj owszem mam, i dostaje wszystko za darmo, na nic nigdy nie pracowalem i nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa ludzie pisali, ludzie tepi, oblesni, przemadrzali bo nic innego jak praca w zyciu ich nie czeka, az do 70 roku zycia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogaci Anglicy wyrzucają zużyty sprzęt elektroniczny a ten bezrobotny smieć zbiera ten szrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórym praca odpowiada :-) ja swoją kocham, niema nic lepszego w życiu niż robić to co się kocha i dostawać za to pieniądze, ludzie mają różne priorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem perkusista, robie to w sumie od jakos 6 czy 7 roku zycia a pierwszy zestaw dostalem od chrzestnego w wieku 9 lat, i jak widac cale zycie gralem dla przyjemnosci uczac sie mojej ulubionej muzyki i wystarczylo to, by dzisiaj w anglii grywac koncerty z anglikami, a juz mi wiele razy mowiono, ze jakbym byl chvjowy to by ze mna nie grali :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to menel jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czyli perkusja to twoja pasja? Można gdzieś was zobaczyć w necie jak gracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gry to tez moja pasja, gram od gowniarza, moja pierwsza gra chyba byly simsy 1. Ale ogolnie to nie lubie dzisiejszej ery PCtow, gdzie wszystko wymaga polaczenia z internetem, a normalny komputer by grac w jedna czy dwie gry online kosztuje tyle, ze sie zastanawiam za co oni tyle chca, zebym im dawal szmalu? Dlatego zdecydowalem, ze nie bede nigdy gral w gry na pecetach, bo pecety dzisiaj to do grania w gry online i nic wiecej, ja ogolnie grywam na konsoli. Na razie mam tylko ps3, ale na pewno ogarne sobie PS4 do grania w Diablo 3, na razie na ps3 chce sobie przejsc gre paroma postaciami wiec mi sie nie spieszy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Windows XP to byl system super, windows 98 tez zawsze sie dobrze czulem korzystajac z tych systemow, moim zdaniem taki xp to calkiem porzadny system operacyjny, mozna na nim sluchac muzyki przegladac internet, grac w nawet niezle gry, bo oblivion np to nie jest moim zdaniem slaba gra czy bioshock 1 a dzialaja bez problemu na XP. Windows 7 to juz moim zdaniem ostatni normalny windows jaki powstal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakis mitoman bezrobotny na utrzymaniu rodziny. Bez szkoły średniej nawet, to o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×