Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1889

prezent dawać czy nie???

Polecane posty

Gość gość1889

Witam,nigdzie nie mogłam znaleźć podobnego tematu więc założyłam nowy. Mój problem polega na tym: w sobotę mamy iść na przyjęcie ( ślub cywilny )do siostry męża i nie wiem czy mamy dać jej jakiś prezent skoro ona nam kiedy my braliśmy ślub nic nie dała nawet nie złożyła życzeń ( a mieliśmy osobno cywilny i kościelny),a pracowała i ona i jej facet . Proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź małostkowa. To nie handel wymienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3434
To że ona tak pokazała swoim zachowaniem swoją "wysoką" kulturę to nie znaczy , że wy też musicie zniżać się do takiego poziomu. Odżałuj te parę złotych i pokaż , że jesteś ponad takie dziecinne zachowanie. A można to by było nazwać dosłowniej niż dziecinne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość252
kratka z życzeniami i kwiaty wystarczą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za cenę średniego bukietu można kupić coś bardziej przydatnego - książki, coś do kuchni itp. Już lepiej wysil się na jakiś prezent dla szwagierki zamiast ją zbywać kwiatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatynaprezent04
Według mnie kwiaty wystarczą. Kwiaty to elegancki i uniwersalny sposób, by podziękować, pogratulować i złożyć życzenia z różnych okazji. Dawniej były bardziej obowiązkowym elementem, niż dziś, a szkoda. Jest jednak spore grono sympatyków, którzy do dziś z różnych okazji wręczają kwiaty. Jeżeli udasz się na stronę http://www.twojekwiaty.pl/blog/euroflorist-zaprasza-stylowe-zakupy możesz kupić piękny bukiet z 20% rabatem. Wystarczy, że w terminie 29.09 -03.10.2017 składając zamówienie w koszyku wpiszesz kod rabatowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×