Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdane rzeczy na l4

Polecane posty

Gość gość

Witam. Od 2 tyg jestem na zwolnieniu lekarskim , przez sytuacje w pracy( mobbing) i problemy osobiste dostałam załamania nerwowego. Od tygodnia jestem w domu po szpitalu. Wyjaśniła mailowo pracodawcy , wysłałam zwolnienia i dostałam taka odpowiedź : W związku z zaistniałą sytuacją życzę Tobie szybkiego powrotu do zdrowia. Aby nasza umowa mogła być prawnie rozwiązana proszę o natychmiastowe przekazanie do siedziby firmy przekazanych rzeczy do pracy w terenie: - samochód firmowy - telefon komórkowy - laptop firmowy Przeł leki które biorę nie moge za bardzo prowadzić samochodu a rzeczy musze oddac aż 210km od domu. Cz mogę oczekać ze pracodawca sam po nie przyjedzie? Czy może rozwiązać ze mną umowę na l4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praktycznie już cię zwolnił więc o co halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracodawca nie może zwolnić pracownika, który nie pracuje (jest na L4) nie masz nawet prawa wsiąść za kierownicę i pokazywać się w pracy, kiedy jesteś na L4 jak wrócisz po zwolnieniu do pracy, wtedy może Cię zwolnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak praktycznie już mnie zwolnił ale obawiam się dyscyplinarki za nie dostarczenie rzeczy do firmy. Czy mam prawo oczekiwać ze w takiej sytuacji sam przyjedzie do mnie po auto? Jestem jak najbardziej za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może postronnych osoba prowadzić auta slozbowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedziałam pisemnie ze z przyczyn zdrowotnych nie mogę pojawić się w formie ale rzeczy można w każdej chwili odebrać ode mnie. Dobrze zrobiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×