Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

buty online

Polecane posty

Gość wikoor

Jakbyście szukali eleganckich, męskich butów to mogę doradzić scarpe-esclusive.pl/   Fajny wybór, bardzo porządna jakość no i znajdziecie tam ciekawe, oryginalne egzemplarze, więc jak lubicie bawić się modą to zdecydowanie poznajcie ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniak

Podczas wyboru sklepu trzeba się kierować przede wszystkim opiniami, ale tymi prawdziwymi (myślę, że wiadomo o co mi chodzi 🙂 ), albo poleceniami od znajomych. Z rozmiarem jest największy kłopot. Jak pierwszy raz zamawiałam buty przez internet to zmierzyłam sobie stopę i patrzałam na centymetry, przyszły dobre. Robię w sumie tak do teraz, ale niektóre marki niestety nie mają swoich własnych rozmiarówek w centymetrach podanych i mogą wyjść tarapaty- raz przez zalando zamawiałam buty mało mi znanej marki kiomi, standardowy rozmiar 39 był za mały i musiałam je zwrócić.. trochę rozczarowanie 😞 Najczęściej właśnie buty wybieram przez zalando, bo często są zniżki, czasem kupie przez stronę internetową wojasa albo ryłko, a tańsze obuwie to modamart. W sieci tyle tych sklepów jest, że jest w czym przebierać, ale jak jest okazja i tak bym przymierzyła but na żywo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka
Dnia 27.09.2018 o 17:41, elka00 napisał:

w sumie to ciężko trafić z rozmiarem, jeśli chodzi o kupowanie butów online 🙂 dlatego ja zdecydowanie wolę kupować buty stacjonarnie.

ja szukam zawsze stronki gdzie można zwrócić bezproblemowo, np. taka schaffashoes.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Oczywiście, że w sieci taniej. Ja lubię Eobuwie. Ciekawe modele tam maja. Tez skorzystaj od razu z cahsbacku od Tipli, to zaoszczędzisz nawet niemało na zakupach. Pozdrawiam razem z moją szafką butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxmichalex

Zdecydowanie lepiej kupić buty online - ja sportowe na grę ze znajomymi kupiłem w sklepie 11teamsports i był to dobry , nawet bardzo dobry wybor . Dzieki temu , mam ładne markowe buty , wytrzymałe i w niskiej cenie . polecanko leci ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię buty, ale też trudno wybrać dla mnie rozmiar, ponieważ mam wąską stopę. Chciałabym się nauczyć chodzić na butach na wysokim obcasie, szczególnie na szpilce. Mam dużo par butów.
Nie lubię sandałów, tym bardziej, jak ktoś nosi do nich skarpety.
Nie lubię jak ktoś nosi skarpety do szpilek, baletek i pantofli. Jednak, jak ktoś umie się ładnie ubrać i kolorowe skarpety pasują do reszty stroju, to nie mam nic przeciwko temu.
Nie lubię butów typu vans. Jednak, jak ktoś umie się ładnie ubrać i te buty pasują do reszty stroju, to nie mam nic przeciwko temu.
Według mnie baletki dla dziewczyny są takie bardziej uniwersalne - i po dworze i do szkoły i na jakieś specjalne okazje.

Jeśli byście szukay sklepu z dużymi rozmiarami butów polecam to miejsce https://www.butyxl.pl - mają tam spory wybor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armand

Jak szukacie fajnych butów dla mężczyzny to odsyłam was do firmy www.scarpe-esclusive.pl/ kupicie tam porządne włoskie buty marki Scarpe-Esclusive. Produkują bardzo oryginalne, ciekawe buty, często w nietypowych kolorach czy wzorach, także to idealne buty dla odważnych mężczyzn, którzy cenią wysoką jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Hej, trafiłam ostatnio na tą stronę: https://oleksy.pl/. Zamawiałyście coś? Co sądzicie o ich produktach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?vPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? rzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedyny sklep online z butami to Royalfashion, tanie ale wytrzymałe 🙂 trzeba tylko dokladnie czytac rozmiarowki i tabele. Ja standardowo nosze 39 ale zdarzyło mi się już w tym sklepie kupic 38 i nawet 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja ostatnio potrzebowałem jakichś nowych butów na halę, bo przyszedł czas treningów zimowych i szukałem z Nike Phantomów jakieś opcji. Spory wybór był na teamsports.pl/ i faktycznie ostatecznie tam kupiłem, cenowo też dobre to wyszło więc faktycznie warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×