Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wracac do Polski?

Polecane posty

Gość gość
BUAAHHHAAAHHA zryj kupe znajomych przyglupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to prawda ze za granica trzeba z dala od polakow x Prawda bo to najwieksze zakały, alkoholiki i wyłudzace house benefitów. W PL kazdy drugiemu pomaga, jak duza rodzina. Jestesmy u siebie i mamy setki rozrywek:) dzis ide na piekny cmentarz komunalny z zabytkowymi debami. W Uk to nie do pomyslenia, angielskie osły beda teraz czcic czaszki i diabły. Bueheahahehehehe co za przygłupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duza rodzina:D je/blem ze smiechu i teraz jestem pewny w 100% ze ten przyglup z domu nie wychodzi i nie zna realiow polaczkowych.:D takiego drugiego durnego obesranca nie ma na swiecie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od polaczkow to trzeba z dala wszedzie.:D dzieki za ta nauke qrwy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cmentarze to juz dawno ppzamykane bingolku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Polacy przewodzimy UE. Wszystko co my robimy jest zawsze najlepsze. Np Solaris Pesa KGHM Orlen setki pałacy i ogrodow. Minie 1000 lat a wy londynskie cepy nie potraficie porzadnego flatu wybudowac - wstyd mi za was. Miałem pecha odwiedzic ten śmieszny kraik jakim jest UK, ale błąd już naprawiony. Kaska zarobiona. Jestem teraz dumnym Polakiem. Poddanym Jego Królewskiej Mości Prezydenta Andrzeja Dudy. I możecie mi skoczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Autorki : jako dziewczyna w twoim wieku mogę ci tylko doradzic : skończ cokolwiek teraz studiujesz a potem zobaczysz czy dostaniesz tu jakąś prace a jak nie to wracaj do Polski. Jak tam nic nie znajdziesz to chociaż masz brytyjski papierek a to 100x lepsze niż polski ;) polskim to najwyżej tyłek możesz sobie podetrzeć niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste ze wracaj, to juz nie te czasy zeby robic tu kariere. Tutaj jest co raz gorzej i lepiej nie bedzie. Ciesz sie ze jeszcze nie wpadlas w depresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegrańcy nigdy nie zrobią kariery. Dlaczego radzisz dziewczynie wracać do bagna zwanego PL? Wiedzialam że rodacy nie życzą rodakom dobrze ale że aż tak? Wiadomo ze ci, którym w życiu nie wyszło będą radzić żeby wracać, bo z podkulonym ogonem sami musieli wracać. Ja radzie zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jaka ty kariere w Poslce robisz? Chyba alkoholika i zakompleksionego patrioty! Jesli ktos pracowal na produkcji w Polsce za 2 tysie to normalne ze woli pracowac za granica za tyle samo ale euro! A ty nie p*****l ze wszyscy w Polsce kariere zrobia bo ciekawe gdzie bys wtedy jadl , kupowal itd polglowku i durniu! Glosuj dalej na pis to dzieki im rozdawnictwu nawet c******j emerytury miec nie bedziesz karierowiczu z koziej wolki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tysie to ich marzenie, robia za 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL nikt z moich znajomych nie ma mniej niz 4000. A czesto wiecej. Taka jest dzis stawka na start dla kogos kto skonczyl panstwowe studia jak ja. Z zoną mamy 5 kafli. I praca umyslowa a nie robole na kasie czy zmywaku jak w uk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gooowno prawda. Już ja tam dobrze wiem jak jest w PL. 4.000 albo więcej to ma 4% społeczeństwa. Reszta zapiertala za bezdurno. I ty łosiu jesteś wśród tych 96% którzy nigdy 4.000 nie zarobią chyba że wyemigrują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goowno wiesz emigracyjny smieciu. Od pracy za bezdurno to mamy ukraincow. My Polacy juz wskoczylismy wyzej na biurowe stanowiska. A ty cwelu dalej jestes fizolem w uk haha:D gnij w uk z ciapatymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia londyn
gość dziś O to to! Dobrze napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po paru pierwszych postach nie chcialo mi sie nasteonego belkotu czytac :O Ale pomysl, ze wlasnie z takimi ludzmi mialabys do czynienia w Polsce :O Uwazam, ze powinnas przynajmniej studia skonczyc w UK i zdobyc tam pierwsze doswiadczenia zawodowe. Postaraj sie byc otwarta na ludzi, nawiazywac kontakty (chocby powiarzchowne, chodzic na lunche, drinka po pracy etc.). To bardzo wazne i z czasem w ciagu powiedzmy roku czy dwoch rozwiniesz grono znajomych i poczujesz sie lepiej. Nie trac jednak nigdy z pola widzenia wlasnego rozwoju pod zgledem edukacji, zawodu i pracy. Gdy bedziesz miec wszystkie karty w rece mozesz dokonac roznych decyzji, takze na powrot choc Ci odradzam. Kultura pracy i traktowania pracownika to wciaz jednak jest dziki zachod :O i do tgeo podejscie do kobiet jest straszne :O Nie wiem czy bys sie w tym dobrze czula. Osobiscie nie cierpie nationalistyczno-paternistycznych ksennofobow a z tymi masz w Polsce do czynienia caly czas :( Do tego prawie non-stop mansplaining...Mozna dostac obledu, zwlaszcza jezeli jestes wysoko wykfalifikowanym fachowcem, ktory tech "merdkow" wyprzedza o 100 dlugosci :) Zostan w UK, idz na studia, postaraj sie o jakie praktyki w USA i ni ezaniedboj zadnych kontaktow. Zobaczysz ze za 10 lat bedziesz mi dziekowac za te rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoto tak lubisz ciapatych swinio to przyjmij do swojego flatu 10 uchodzców i daj sie wydymac:D No dalej lewacka swinio. Taka tolerancyjna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nie zaniedbuj kontaktow czyli dawaj doopy szefom itd tak sie robi interesy w wielkim swiecie bueahaha o ile jestes fajna doopa rzecz jasna bo grubasy i brzydale nie maja zadnych szans na dobra prace i zasuwaja na tasmie w fabryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kret

PL to jest be! Taki chu/jo/wy kraik z dorzecza narzecza. Wracajcie ćwele, bo swój do swojego ciągnie. Lepiej zapiertalac za 2.000 zł niż za 2.000£ - bo to przecież jest to samo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kret

To już było tyle, że o Polakach w PL. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×