Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z matka i tesciowa

Polecane posty

Gość gość
i tak mnie wyzywaliscie a wyszlo na moje bo dowiedzialam sie od jej znajomej bo teraz nie mamy kontaktu ze to bylo niezlosliwe bo juz po operacji jest. dlatego nie interesowalam sie potem tym jej wymyslaniem bo wiedzialam ze to nic groznego bo tak jej lekarz powiedzial nawet onkolog ale nie dal jej 100% i ona smecila. jak ja bym tak miala jak ona to bym byla w 7 niebie bo ona moze powodzenia wsrod mlodych nie ma ale wsrod bogatych starych dziadow ogromne i to takich wyksztalconych ktorych spotykala wlasnie w trakcie studiow itd i ja na jej miejscu bym z tego skorzystala a nie bide klepala a ona ze to zle, ze oni zony maja, ze to obrzydliwe. nie chce zebyscie mnie zle zrozumieli bo meza swojego bym nigdy nie zdradzila ani nie zostawila ale wczesniej bedac na jej miejscu bym spokojnie zyla przy takim nie martwiac sie o nic. a mnie nikt nie chce wiec nie piszcie bzdur ze moglam bogatszego meza wziasc sobie czy cos bo przyjaciolka nawet jakby swojego nie poznala to by kolo takiego star**** sie zakrecila i zyla, moze potem musialaby go opierac ale jej opieranie kogos nie razi wiec by sobie poradzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mature bym miala zdana bo bylam ostatnim rocznikiem piszacym stara ale mialam poprawke z matematyki w liceum i juz musialam isc na nowa a tam wlasnie z matematyki oblewalam za kazdym razem, niewazne ile bym sie jej uczyla to oblewalam a naprawde duzo czasu poswiecalam na nia. nie kazdy jest asem z matematyki. a wiekszosc z was pewnie stara mature zdawala a mi do gardel skacze tyle ze nowej pewnie 3/4 z was by nie zdalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisalam nowa mature juz dawno, nie znam zadnej osoby, ktora nie zyskala marnych 30 %, bo tyle jest potrzenbych, żeby zdac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowa matura jest od 2005, czyli ty zdawalas w 2004. A mamy 2016. Nie zdazylas sie nauczyc na te 30%? ok, trudno, ale nie miej teraz zalu, że ktos kto skonczyl studia ma lepiej. Ubiegam twoj argument, ze to kasa jej meza. Dbala o siebie to ma takiego meza. Tobie nawet sie umalowac nie chce i schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę. Takie teksty, że włos się na głowie jeży :o Ty tak na serio, czy specjalnie prowo kręcisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×