Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

UWAGA!!! Polskie prawo nie zabrania karmienia węża żywymi kocitami

Polecane posty

Gość gość
gość dziś https://youtu.be/yQYy5A_P2y8 A propos kociąt, które dałem wężowi: zostały mi wręczone przez jednego z hycli. Dał mi je argumentując, że i tak nie przeżyją, są wycieńczone i nie ma sensu marnować sił na ich ratowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego węża ma dziewczyna, a nie facet. Co jakiś czas ktoś zakłada durny temat, żeby wkurzać jakieś babsztyle. Niedobrze jak facet ma węża, szczególnie w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościówa 22:20 Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli. Udowodnij, że nie jesteś pokraką, wrzuć fotkę. Toto od węży tym razem w*****a ludzi jako facet, faktycznie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha Pomyłka, jestem facetem :D A chłopak siostry tresuje swojego psa, napieprzając go pokrywką od garnka po głowie, i nikt nie reaguje (prędzej nikt nie chce reagować) pomimo masy p********lek, jakie mu zrobiłem (włącznie z przesłanymi do tozu zdjęciami jego wyczynów). Koleś jest z wygwizdowa i uważa to za normalny sposób szkolenia zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty karmicielu węży zapodaj filmik, niech się inni nacieszą twoim wężykiem jak źre. Na co czekasz, dawaj filmik. Też chce kupić węża, psa i kota to każdy ma, nuda w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, polazać publicznie swoje mieszkanie! Ta i co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie mieszkanie, terrarium najwyżej, łżesz z tym wężem, masz, ale ogrodniczy. Chcesz ludzi powkurwiać, bo cię to jara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś oryginalny, wiochę robisz i tyle, nudzisz mnie, pieprzysz jakbyś sam zeżarł kota, naćpanego kocimiętką ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnieca cię to autorze? Twoja mała kuśka rośnie jak patrzysz na swojego węża wpieprzającego kota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale o co chodzi? To normalny sposób karmienia zwierząt egzotycznych. Większość terrarystów karmi swoje węże, jaszczurki czy ptaszniki żywym pokarmem bo innego takie zwierzęta przyjmować nie mogą. Powodzenia z nakarmieniem ptasznika martwą myszą. A pajączek przecież coś jeść musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×