Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama__

18 tygodniowe niemowlę budzi się co godzinę w nocy

Polecane posty

Gość mama__

Witajcie. Moje dziecko zasypia koło 19-19.30. Budzi się koło 0.00-1, później po dwóch godzinach, czyli koło 2.00-3.00 a później to już co godzinę do 7 rano. O 7 już się budzi i kończy spanie. Za każdym razem, gdy się budzi postępuje, gdy dłużej nie reaguję to zaczyna płakać - z zamkniętymi oczami najczęściej. Nie da się oszukać smoczkiem. Muszę ją przystawić do piersi, je i idzie spać. W dzień je mniej więcej co 3 godziny około 10 minut. Karmię ją piersią. Czemu tak często się budzi w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To odstaw od cyca to nie będzie się budzić.Pełnowartościowe posiłki i kładź spać o 20-20.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama__
Co to znaczy odstaw? Przechodzić na mm nie chcę jeszcze. Raczej myślę o rozszerzaniu diety. Ale chciałam się dowiedzieć, czy ktoś miał też taki problem lub ma pomysł na jego rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie tak potrzebuje! Przecież to Maleństwo jeszcze, cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że to normalne. Pewnie ciągle słuchasz od znajomych, że ich dziecko śpi całą noc odkąd skończyło miesiac. Ja przez to przechodziłam każdy gadał do 3 mcy, potem minęło pół roku rok teraz ma 16 mcy i też idealnie nie spi. Może się nie budzi co godzinę,ale kilka razy w nocy non stop. każdy dziwi, że jak to może nie przesypiac. Ano nie może i już. Przestałam słuchać innych, czytać głupoty, zalepiac dziecko kleikami, kaszkami. Tylko czekam cierpliwie aż nadejdzie taką noc kiedy mój maluch prześpi ją całą. Twój maluszek jest naprawdę jeszcze malutki myślę, że potrzebuje bliskości i stąd te częste pobudki. Nie każde dziecko tak ma, ale trafiło na twoje. Cierpliwości dużo życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama__
No racją jest,ze większość twierdzi, że to dziwne,ze tak często się budzi a w dzien od urodzenia malo spi. Badania miała porobione. Miałyśmy problemy z brzuszkiem. Teraz wykluczylam mleczne produkty z diety i jest całkiem dobrze. Raczej brzuszek nie boli w nocy. Dziś kolejna taka noc. Nieustanne pobudki od 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy odstaw? Przechodzić na mm nie chcę jeszcze Xxx Nie musisz karmić mm możesz swoim odciąganym i zagęszczonym kaszką na noc. I co to znaczy ?,,Raczej myślę o rozszerzaniu diety. Ale chciałam się dowiedzieć, czy ktoś miał też taki problem lub ma pomysł na jego rozwiązanie?" Twoje dziecko ma już prawie 2lata...i budzi się w nocy NIE Z GŁODU tylko wymusza cyca bo TAK go przyzwyczaiłaś! Moja córka je wieczorem kaszę i czasem raz się obudzi jak chce siku na nocnik ale na pierś! Litości...podawaj swoje mleko w kubku zobaczysz że nie będzie już wstawało bo po co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haaaahaa myślałam że ma 18miesięcy :D Ssory! To normalka będzie się budzić :) do 8-9miesiąca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz maluch mial tak samo trwalo to dwa miesiace do tego szly mu zabki i kilka nocy budzil sie co pol godziny a nawet co 15 min. Teraz mam 20 tyg i wraca do normy spanie. Takze musisz przeczekac niestety. Tez probowalismy roznych opcji bo wczesnjej wztawal tylko raz w nocy na karmienie. Mowia ze to regres snu, zabki itd. Najwazniejsze ze jest poprawa. Mialam tak jak ty od poczatku malo spal juz.. Tez kp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie mleczne produkty wykluczyłaś?? Pisałam wyżej, że to Maleństwo. Nie słuchaj innych, poczytaj, dietę rozszerza się po 6 miesiącu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama__
Dzięki za odpowiedzi. Wykluczyłam ze swojej diety wszystko, co zawiera mleko i jaja. I dziecko zaczęło spokojniej jeść, bo często się denerwowało i płakało przy jedzeniu. Gdy jeden dzień objadłam się ciastem i sałatką z jogurtem i jajkiem to dziecko było cały dzień i kolejny niespokojne. Wyniki kału też się poprawiły i jest duża poprawa. Trzymam ciągle dietę, ale będę na próbę wprowadzać jajka a później nabial, by zobaczyć, na co ona reaguje. Ale sen się nie poprawił. Pewnie nie ma związku z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W porównaniu z moim, Twój śpi całkiem nieźle... Jedyne co mi przychodzi do głowy, to spróbuj się przestawić na spanie od 20-21, to wtedy te pobudki nad ranem będą mniej dokuczliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czyli Ty dietę zmieniłaś. Uff..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerypane! Moja tam śpi po prawie 7 godzin a ma 2,5. miesiąca. Za rzadko karmisz ją w dzień- 3 godziny to mega rzadko, to potem odrabia w nocy. Ja w dzień karmię co 1,5 godziny, czasem nawet co godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@22;35 fajnie, że na podstawie tego, ZeTwoja śpi potrafisz zgeneralizować, że Autorka ma problem. Seerio??? I jeszcze jesteś w stanie dorzucić garść podpowiedzi w temacie karmienia, no wymiękam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama__
Dziś zasnęła o 20.30,bo mieliśmy wyjazd,no i pobudka była o 2.30,3.50 A później co godzine hehe. Karmię ją mniej więcej co 3 godziny. Jak potrzebuje czeesciej to więcej. Ale z powodu problemów z brzuszkiem które miała wolę jak je do pełna niż co chwilę trochę. Jak miała 2 i pol miesiaca to spala około 7 - 8 godzin bez przerwy. Później to się zmieniło. No i pomyślałam,żeby już rozszerzać dietę,bo może wtedy się bardziej naje,ale to chyba nie problem jedzenia bo dziś koło tej 2 zjadła bardzo dużo a i tak się budzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jak woli i jak chce. Moja była na mm od ukończenia pierwszego miesiąca i od ukończenia 6-7 tygodnia przesypia noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jak skończył 3 miesiące też zaczął się budzić... budził się max co godzinę, czasami było tak że ja sama zasypialam np. O 3 nad ranem... trwało to 3,5 miesiąca a później samo przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 44 tygodnie i niedawno przeszedł na butlę i dalej nie spi po nocach. Żadne eliminowanie produktów, mega obfita kolacja, wyciszenie, układanie do snu, masaże, dokarmianie itd nie pomogą. Od 2 budzi się co godzinę no jak ma polot to co 1,5... powodzenia :/ twój smyk jest za malutki żeby testować z jedzeniem. Musisz to przetrwać i tulic go...oraz szybko się regenerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×