Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za glosny seks?

Polecane posty

Gość gość

Moj chlopak jest studentem i wynajmuje mieszkanie ze swoim kolega. Jest to 2pokojowe mieszkanko, jeden pokoj jest dosc duzy z ktorego jest przejscie do drugiego, mniejszego, w ktorym mieszka moj chlopak. Bywam u niego co weekend na noc, od piatku wieczora, do niedzieli tam sypiam. To sa jedyne 3 dni w tygodniu gdy sie widzimy, wiec oczywiste jest, ze uprawiamy seks. Ja mam takie przyzwyczajenie ze jecze podczas seksu, co slychac w pokoju u kumpla mojego chlopaka bo ta scianka dzielaca te 2 pokoje jest dosc cieniutka, jak mniemam to slychac nawet to jak mu robie loda i to jak dusze sie jego czlonkiem. A co do jeczenia, moj chlopak probowal mnie tego oduczyc zaslaniania mi twarzy swoja reka, ale wtedy gryzy go za palce, zeby dalej jeczec. Jego kolega juz kilkakrotnie dawal nam do zrozumienia ze ciut za glosni jestesmy i ze z rana go budzimy gdy sie kochamy :D glupio mi po takim seksie wyjsc z pokoju i isc do toalety sie wykapac, ale nie potrafie oduczyc sie tych glosnych jekow. Subtelny, spokojny seks nie daje mi takiej przyjemnosci jak ten ostrzejszy. Macie jakies sprawdzone sposoby odzwyczajenia sie takiego glosnego jeczenia? Mialyscie podobny problem? Jak sobie z tym poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mize kneblowanie czyms a nie reka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiad łonan
Dobry seks to taki, po którym nawet sąsiedzi wychodzą na papierosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się tego za bardzo powstrzymać. Ja też mam ten 'problem'. Próbowałam się kontrolować, powstrzymywać, ale wtedy seks nie sprawia takiej przyjemności. Można próbować zatykać jakoś usta ręką, poduszką, czymkolwiek, ale nie daje to dużych efektów. W tej sytuacji żeby nie przeszkadzać koledze można jedynie kochać się jak go nie ma lub robić to w innym miejscu. A chłopak nie może np. przyjść do ciebie? Jeśli i to odpada to ja już nie mam pomysłów. Dla mnie osobiście nie jest to problemem, bo mieszkam sama z facetem ale jestem ciekawa czy ktoś sobie z taką sytuacją poradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób to najgłośniej jak potrafisz - albo będzie wyjeżdżał na weekendy albo zacznie sam sobie robić dobrze do tego słuchowiska :) Albo dołączy do Was - będzie zabawa...wtedy dopiero zajęczysz!! Nie uwierzysz, że tak potrafisz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokladnie mam to samo. Bez tych jekow nie szczytuje tak jak najbardziej lubie,bo seks jest wtedy lzejszy. U mnie nie bardzo mozemy bo mieszkam z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×