Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

25 lat i 2 dzieci. Co o takich kobietach myślicie?

Polecane posty

Gość gość
do 21.23 Nie każdy miał tak dobrze jak Ty. Te co wcześnie zostały mamusiami bo wpadły,albo specjalnie zachodzą by byc w domu i ujadac na ,,karierowiczki,,(czysty mamuśkowy jad z ich strony)jak to nazywają i kładą lache na dobro dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu gość z 21:18. Ja mam wiele koleżanek w pracy które maja 30 lat i planują dziecko i ich rozumiem, nie krytykuję nikogo. Szczerze to jezeli moj mąż byłby w podobnym wieku do mojego to poczekałabym chociaż do 28 roku zycia. Ogolnie uważam, że praktycznie żaden facet nie nadaje się na ojca przed 30 ale może to tylko moje zdanie. Natomiast jezeli będą dzieci moj mąż bedzie miał 34 lata a ja 25 i więcej dzieci juz nie chcemy. Sama chciałam zawsze jedno dziecko a tu taki psikus i dwójka w sumie w rodzinie sa bliźniaki to mogłam brać to pod uwagę. Boje sie troche ale wiem, że mój mąż bedzie mi duzo pomagal i mam nadzije ze jeszcze przed 30 skończę sobie jeszcze jakas podyplomowke bo zawsze chciałam mieć cos więcej niż tylko jedne studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat juz byl. Jeszcze sie autorko niczego nie dowiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę byc 30-35 l matką z dobytkiem życiowym, niż 20l ujadającą gówniarą z dziećmi na rękach czekającą na wykitowanie teściów czy rodziców w celu przejęcia majątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty będziesz z dobytkiem i jeszcze czekająca na wykitowanie teściów co za pazerność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie mlode mamuski chwala sie studiami i jakie one wspaniale, madre . A pisza: "WYKRZTALCENIE", "PRYJORYTET","PINCET","ZDARZY",

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.52 co za tłumok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21.58 bo juz na lekcjach myślały jak szybko majty sciągnąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dużo kobiet które takie są ale nie porównujcie, że wszystkie sa takie same. Nasze mamy jakos rodziny w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, ale jak kotarianki będą dogryzac starszym mamuśkom tak te starsze będą oddawac kotariankom :D Każda kobieta powinna sama wiedziec kiedy zostac matką, a nie taka kotarianka bedzie jej narzucac co,kiedy i gdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, 30letnie matki, to nie są stare matki. Więc niech sobie ujadaczki odpuszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale awantura!Kazde macierzynstwo jest dobre kiedy sprawia radosc!Ja w wieku 24 lat przed obroną zostałam matką,15 miesiecy ku mojej rozpaczy pozniej zostałam mamą po raz drugi,w polowie ciązy zaakceptowałam i cieszyłam mieszkalismy z tesciową poki jej meza nr 2 nie znalazłam.Moje małzenstwo sie rozpadło przez pijanstwo mego meza.Takiej energi dostałam ze i dobrą prace znalalam i mieszkanie dostalam.Obecnie mam i nowego meza i jeszcze jedno dziecko.Mieszkanie juz wykupione.Moja przyjaciołka została matka w wieku18 lat przerwala zawodowke.Obecnie jest szczesliwą mezatká,po maturze i studium,jedno dziecko,dorosłe,wybudowali sie.Razem prowadzimy nasz nieduzy biznes i tak poprostu jestesmy szczesliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 i dwoje dzieci spoko jak jest dobra matka,wszystko zalezy od dojrzalosci ja mam znajoma ktora ma 21 lat i wlasnie bedzie rodzic drugie pomieszkuje u matki bo sobie nie radzi,dziecko 2 letnie bardzo niegrzeczne... mam tez znajoma 27 lat i 3 dzieci ale nie wiem jaka jest matka,wiem tylko ze pierwsze dziecko ma z innym (znam ja z tamtego okresu) i wtedy nie byla zbyt odpowiedzialna osoba no ale mineło 7 lat ma trojke i męza wiec moze sie troche ogarnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam mając prawie 18 lat. Mam córeczkę. Wychowuje ja sama, bo z tatą córki rozstalismy się po 7 latach bycia razem( zaczął bawić się się uzywki). Nie mam wyższego wykształcenia. Pracuje, wychowuje ja, bardzo ja kocham. Poznałam mężczyznę nowego, który mnie szanuje , wspiera i kocha, od roku jesteśmy razem, mieszkamy, na wiosnę bierzemy ślub. Jestem szczęśliwa, chociaż były trudne momenty, pomimo tego nie zalowałam. Imprezowa nigdy nie bylam, Wiec przykro mi z tego powodu nie jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak trzymaj. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Mam 25 lat, dwoje dzieci. Mam swój dom, sporą działkę. Mąż jest 7 lat starszy. Ciąże nie przeszkodziły mi w skończeniu dwóch kierunków. Na macierzyńskie sobie zapracowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.36 Moj facet 36 lat i nadal sie nie nadaje heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.46 Od roku i juz bierzecie slub. Moze sie zastanow jeszcze troche poczekajk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi pobrali sie po 3 miesiącach i niedawno obchodzili 25 lecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tamto pokolenie było DOJRZALSZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy mundre jeteśta :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojrzałość to nie kwestia czasów. Po prostu ludzie coraz dluzej chcieli by zyc beztrosko. W dzisiejszych czasach jest też wiele dojrzałych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tamte pokolenia nie miały po prostu innych perspektyw? Innych możliwości? I zawsze są gadki o tych młodych mamach, które są na super studiach, potem mają super prace itp. Mam 24lata, jestem na ostatnim roku - państwowa uczelnia, kierunek na tyle popularny by był przesiew pewien- na kilkadziesiąt dziewczyn JEDNA urodziła dziecko (i to niedawno, wcale nie na poczatku studiów), i tak jest starsza kilka lat ode mnie. Wśród znajomych z innych kierunków podobnie . Owszem, te co rodzą sa z reguły ułożone i tu nie ma co im zarzucić, ale to bardzo nikły odsetek. Inne znajome, które mają dzieci nie poszłu na żadne studia (co nie musi być żadnym wyznacznikiem), ale własnych biznesów nie mają, ich mężowie także nie są wybitni w żadnym względzie. Tych domów pobudowanych w wieku 25lat też nie widzę. I mieszkam w "Polsce A".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 24 i mam 3 letnie dziecko, jak skończę 25 będę rodzic drugie. I? I jestem bardzo szczęśliwa, mam czas dla dzieci bo nie sapie ze zmęczona ze glowa ze to ze tamto. Sama zachęcam do aktywności bo wiem ze niedługo dla mnie wena sie skończy i po prostu będę chciała tylko poleżeć. Kupiliśmy konia mamy kolejne zajęcie i jest super ;) Gdybym miała 30 lat wiem ze ne chciałabym mię druiego dziecka. 3 lata temu jak bylam w ciąży nie odczułam nic a nic ze w niej jestem. Biegalam i bylam wiecznie uśmiechnięta a teraz jest mi gorzej jestem bardziej zmęczona a co by bylo za 5 lat? Jak teraz mnie kręgosłup boli? A potem pewnie bym leżała tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 00.45 jak widac imprezowa byłaś ale inaczej :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22.59 taaaaa, co sie tam bedzie męczyc na dyskotekach, od razu na pokoje lazła bez majtek hahahahahaha, ma racje kobita :D imprezy to zmarnowany czas dla takich jak ONA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 17.13 to że jesteś leniem śmierdzącym w wieku 20 lat to trzeba ci tylko współczuc, co będzie za kilka lat? zmusisz dzieci do obrządku przy sobie bo po to je masz ?? co za młot yayebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakie kto ma do tego podejście. Na FB widzę trochę takich znajomych w moim wieku ( 30plus ) co zostały bardzo szybko matkami i teraz dzieci mają odchowane i nietore z nich wsyawiaha swoje zdjęcia z imprez, w obcislych ubraniach , pełni sweet foci itp. Świadczy to i tym że się kobiety nie wyszalaly i teraz mają drugą młodość, tylko szkoda że dzieci muszą patrzeć na matkę w mini której tyłek prawie widać. Jest to nie stosowne i nikt z nas nie chciałby takich zdjęć swoich marek w necie. Szczególne ze niektóre dzieci zaraz będą mieć swojego fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha a najlepsza jest jedna znajoma. Ma syna ok 11-12 letniego. Sama ma 32 lata. Zasypala ostatnio fb swoimi zdjęciami z zajęć poleDance czyli taniec na rurze. Żeby jeszcze to było takie bardziej sportowe. A ona w szpilkach, figura z szeroko rozstawionymi nogami...porażka Widać ze kobieta jest nie dowartosxuowana i potrzebuje się poczuć lepiej pokazując swoje ciało na FB. Laska ma super figurę ale jest to nie smaczne i żal mi jej i tego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×