Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ciężki temat

Polecane posty

Gość gość

Witam, Chciałbym się poradzić, troszkę rozjaśnić sobie w głowie sytuacje ktora mnie spotkała i mam nadzieje, ze to mi sie w jakims stopniu uda. A więc tak: Spotykałem sie z dziewczyna okolo 2 miesiace, nie za czesto, zeby nie pokazywac, ze jestem w stanie poswiecic jej cale swoje zycie i zrezygnowac ze swoich zainteresowan. Pozniej mielismy przerwe, poniewaz wyjechala na wakacje do pracy, dalej jednak utrzymywalismy kontakt. Po powrocie z wakacji poszlismy razem na wesele. Tam pierwszy raz bardziej sie do siebie zblizylismy (wczesniej tez probowalem do czegos doprowadzic jednak odmawiala co mnie jeszcze bardziej na nia nakrecalo), nie doszlo do seksu tylko dlatego, ze nie mielismy gdzie tego zrobic. Wiem, ze przede mna duzo przeszla, dlatego nie mialem zamiaru jej skrzywdzic, kiedy chciala isc ze mna na impreze odmawialem, bo wiedzialem jak to moze sie pozniej skonczyc. Troszke obawialem sie, ze po tym jak do czegos dojdzie nie bede chcial dalej tego ciagnac a to na pewno by ja zabolalo. Taka mysl siedziala w mojej glowie, musialem sobie przemyslec kilka spraw, duzo pracowalem i trenowalem, gdyby nie studia to minalby miesiac od naszego spotkania (wesela). Pewnego dnia byla impreza, nie moglem sie na niej pojawic, ona tam poszla. Napisalem jej smsa czy jest grzeczna, ona zapytala czy chce zeby byla, odpisalem na to: baw sie :) (stosuje takie gierki bardzo czesto). Okazalo sie, ze na tej imprezie bawila sie z koleszka ktory zna mnie bardzo dlugo, po imprezie pojechali do niej jednak do niczego nie doszlo. Spotkali sie jeszcze raz, ona zaprosila go w nocy do siebie, powiedziala mu ze musi z kims skonczyc, jednak nie zrobila tego i w skrocie doszlo miedzy nimi do seksu. On zrobil to dla zabawy, pozniej napisal jej ze nic z tego nie bedzie. Dowiedzialem sie o tym, nie rozmawialismy ze soba, pozniej napisala do mnie jej kolezanka, mowila ze ona sie pogubila itp. Napisalem do niej, bo podobno bala sie odrzucenia. Spotkalismy sie w sobote, pogadalismy, widzialem tez w tym wszystkim swoja wine dlatego dalismy sobie kolejna szanse. We wtorek znowu sie zobaczylismy, pojechalismy cos zjesc, pogadalismy. W czwartek poszla znowu na impreze, zrobila po raz kolejny to samo. Kolezanka probowala ja ogarnac, ale byla bardzo obojetna. Nastepnego dnia pisala, mowila ze to nie jest tak jak mysle (bo ja wiedzialem, ze tylko razem pili, chodzili za reke, przytulali sie) po czym zadzwonila i powiedziala mi dodatkowo ze z nim spala. Ona wie, ze nic z nim nie bedzie, ze w ktoryms momencie on znowu ja zostawi. Co moze miec wtedy w glowie? Czy bedzie zalowac tego co zrobila? Czy jesli moglaby to zrobic zrobilaby jeszcze nie jeden raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×