Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

33 lata zero dzieci i brak faceta od 10 lat co myslicie o takich kobietach?

Polecane posty

Gość gość

jak moja kuzynka:o bo my myślimy, że cos ma nie tak z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak samo. Coś z nią nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyje dla siebie,co Ci to przeszkadza? Moja kuzynka spotkala kogos po 35 urodzinach,wyszla za maz ma dwoje fajnych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ja też mam coś z głową według kafeterianek 5 dzieci z jednym facetem od 16 lat w związku A mam dopiero 34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że każdy ma swoje życie i nic nam do tego. Kim jesteś żeby oceniać? Kuzynka może spotkać jeszcze kogoś, wyjść za mąż i mieć dzieci, a może pozostać wolna, jej wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oto mamy odpowiedź dlaczego kobiety desperacko sie wiążą z byle kim w efekcie unieszczęśliwiając siebie i swoje przyszłe dzieci. Dzięki rodzinie która nie potrafi kochać, akceptować kogoś, spędzać z kimś czasu ot tak po prostu tylko żyją z boku, przyglądają sie z boku i oceniają. Jak żyć w takim otoczeniu nie uciekając w byle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana rodzinka :-o zawsze chętnie obsmaruje. Kuzyneczka, która chce się dowartościować wypisując brednie i nawet sama nie widzi, że stawia siebie przez to w złym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie myślę, nie obchodzi mnie to jak kto żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja im zazdroszczę. Nie mają tylu obowiązków, zobowiązań, jak im się nie chce ruszyć d**y to mogą cały dzień przeleżeć w łóżku z kubkiem herbaty i książką. A nie wiecznie: "mamo kup mi to, mamo potrzebuję blok do szkoły, mamo nie mogę znaleźć skarpetek, mamo a on mi zabrał zabawkę, mamo jeść, mamo pić, mamo kupę, mamo, mamo, mamo". Człowiek nawet się rozchorować normalnie nie może bo i tak się nie położy do łóżka, tylko łazi z gilem po pas i wypluwa płuca, bo przecież obiad trzeba zrobić, kanapki do szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:56 Kiedyś dzieci staną się wsparciem dla Ciebie, tak jak Ty jesteś dla nich wsparciem obecnie. Samotność też nie jest dobra na dłuższą metę, ale czasami życie tak się ułoży i nie ma wyboru, trzeba sobie radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:56 Święte słowa. Masz jelitówkę i rzygasz, a dzieciaki i tak czegoś chcą. Wiecznie coś. Marzę o kilku takich dniach, kiedy obudzę się sama i nie zrobię nic przez cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniiiikaL
ja tak mam, z tym,ze 35 lat, bez dzieci, faceta nie mialam od 7 lat na samotnosc nie narzekam, mam piecioro rodzenstwa, w tym troje tez nie ma dzieci, widzimy sie bardzo czesto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko sama masz coś z głową. Jesteś sfrustrowaną, nieszczęśliwą kurą bez życia zainteresowań, bez czasu dla siebie i bez szacunku i miłości męża/partnera. Gdyby tak nie było nie zakładałabyś takich idiotycznych tematów. Nie wszyscy muszą żyć jak ty i każda normalna osoba to rozumie i mówię to ja - szczęśliwa mama dwójki dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że to ich sprawa. Za to o takich osobach jak ty autorko myślę, że to durne pudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja myślę o takich kobietach ? Myśle że mają lepsze życie niż ja, bo tego co najlepsze w związku z facetem to ja nie mam a to co najgorsze to mam, czyli lepiej dla mnie było zostać starą panną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zostałabym starą panną tylko wpierw właśnie sie odizolowała od rodziny żeby mnie nie dziobali żyjąc obok, może wyjechałabym za granice jak moja sąsiadka stara panna. Tam jest anonimowa i może być kim chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 09:56 Kiedyś dzieci staną się wsparciem dla Ciebie, tak jak Ty jesteś dla nich wsparciem obecnie. Samotność też nie jest dobra na dłuższą metę, ale czasami życie tak się ułoży i nie ma wyboru, trzeba sobie radzić. xxx domy starców i hospicja są pełne takich dziadków, którym się własnie dzieci i wnuki odwdzięczają, a szpitale wręcz pękają w szwach przed każdymi świętami czy feriami. Nie opowiadajcie, że się zaopiekujecie rodzicami albo wasze dziećmi wami. Jestem pielęgniarką, pracowałam w hospicjum, a teraz pracuję na internie w szpitalu wojewódzkim i widzę jak to wygląda. Waszymi rodzicami i dziadkami zajmuję się ja, bezdzietna 30 latka, za pensję, owszem płacicie podatki na to ale jak to jest ta wasza 'opieka i wsparcie' to ja dziękuję :o zawsze zamienię parę słów z każdy pacjentem i od tego co mówią nie raz mi łzy pociekły. Mówią jak się starali, kasę dawali, jak się wnukami i domem zajmowali, a na koniec zostali wypchnięci, bo przeszkadzają i nie mogą już być usłużni. To ja ich trzymam za rękę kiedy umierają, nie wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie Kasia
szczęśliwy człowiek, nic, tylko pozazdrościć. Pełno jest niewydarzonych małżeństw i nieudanych dzieci, za które tylko trzeba się wstydzić. Najbardziej boli jak rodzina da ci kopa w tyłek, ci, na których najbardziej liczysz. Wystarczy problem, typu dziecko upośledzone, pogorszenie sytuacji materialnej i już relacje się psują. Ja nikogo nie oceniam, ale nie ma nic gorszego jak wścibskie chamy prymitywne i nołlajfy. Dobrze, że takiej kuzynki nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce taka kobieta jak w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie Kasia
znacy się takiej kuzynki jak autorka, bo to tylko wstyd i wrzód na tyłku, taka wścibska osoba, psycholog amator. Niech każdy pilnuje swoich spraw i konta w banku ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś święta racja na internetach każdy opowiada o wielkiej rodzinnej miłości i wsparciu na starość a w rzeczywistości to tak wygląda jak napisałaś zresztą o tych świętach i wakacjach to zawsze w tv trąbią żeby dziadków nie wyrzucać i nie upychac w ten sposób :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męża też trzeba pilnować, bo nie wiadomo, kto mu wlezie do łóżka, zgłupieje i poleci za inną. A dzieci zejdą na psy, będzie wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a wybudujesz kazdemu swojemu dzieciakowi dom albo chociaz kupisz mieszkanie? Kupisz kazdemu samochod na 18 urodziny? Wyksztalcisz kazde dziecko? Dzieciaki maj jakies zajecia pozalekcyjne typu: basen,pilka nozna,sztuki walki,taniec.zabierasz je do kina raz w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci beda miec wlasne problemy i wlasne bachory, akurat pomysla o starej matce jak beda popylac za 1000zlotych, raczej beda sie modlic zebys sie przekrecila i zostawila mieszkanie, a moze wloza twoje zwloki do wersalki i beda emeryturke pobierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ofiara edukacji
Tak ogólnie strasznie nudno się zrobiło na forum. Nikt nie pisze jak jest, tylko jak chciałby, żeby było. Wszyscy są roszczeniowi bardzo, liczą na kasę i pomoc od rodziców póki żyją. Nie podoba się jakiejś bidulce, że jej wyjątkowe dzieci chodzą z patologią do szkoły. Taka nie wie, że szkoła publiczna uczniów sobie nie wybiera. Jest wyjście, przenieść dzieciaki do społecznej, albo prywatnej, płacić czesne i wtedy masz prawo wymagać. Tam patologii nie uświadczysz, wolą flaszkę kupić niż zadbać o cokolwiek, jak edukacja dziecka na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś zboczuch chciałby dorwać dziecko, w celu wiadomym, tak twierdzi. Miejmy nadzieję, że nie zrobi nic złego, waszym dzieciom tym bardziej. Inny psychol niby karmi węża kociętami, straszne bydło, normalnie jakby mogli to nam taki Wołyń zrobią, że szkoda gadać. Często jakiś właśnie przy kompie się nakręca, a potem coś zbroi faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara panna to nie problem, gorszy taki psychol w rodzinie. Jak te, co tu piszą. Psycholowi zawsze może odwalić i coś zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobi kupę do łóżka albo na talerz i wrzuci fotkę do neta ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×