Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.... archiwum07

Polecane posty

Gość gość
Tepa kurfa zaczela sie przymilac bo wyszla na skonczona idiotke :D Nie pamietasz blond chlorze jak pisalas ze zyczysz smierci Shatynowi i bys go zajepala? Facet ma swieta cierpliwosc do kretynki pojawiajacej sie codziennie jak obcy poranny smrod w gaciach. I za kazdym razem piertolisz glupoty w niezmaconym mniemaniu ze masz cos do powiedzenia. Co to kurfa, hostel dla niedojepanych pasozytow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O budzecie wypowiada sie zasilkowa utrzymanka. Dajcie jej jeszcze prawo glosu w sprawie zasilkow i Panstwo bedzie pozamiatane :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fantazji Odurzonej nie mozna odmowic. Chociaz nie ma zadnego wkladu w PKB tylko zyje na krzywy ryj, uwaza ze jej glos jest cenniejszy i ze moze tworzyc "spoleczenstwo obywatelskie" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe.... x x Jak już jesteśmy przy regionalnych ciekawostkach, to wspomnijmy o Podlasiu. Objawił się bowiem nowy typ eksperta smoleńskiego - wielofunkcyjny naukowiec smoleńsko-białowieski. Czyli profesor Chris Cieszewski, który twierdzi, że brzoza smoleńska złamała się przed katastrofą (ze strachu?). Nasz dendrolog wsławił się tym, że na zdjęciach ze Smoleńska pomylił drzewo z kupą śmieci. Portal OKO ujawnił właśnie, że Cieszewski jest również ekspertem Szyszki. Tak, tego ministra, co chce z naszego życia wyeliminować szyszki. Profesor Cieszewski twierdzi (znów na podstawie zdjęć), że drzewa w Puszczy Białowieskiej za równo stoją. I w związku z tym spokojnie można je wyciąć. x Na jego miejscu zastanowiłbym się jeszcze. Drzewa wycina się na papier, a papiery niejednego zgubiły. W 2013 r. dziennikarz Tomasz Sekielski dotarł do akt Cieszewskiego w IPN. Okazało się, że przyszłego drzewoznawcę zarejestrowano jako tajnego współpracownika komunistycznej SB w latach 80. Kontaktował się m.in. z esbekiem Józefem Nadworskim. W 2015 r. sąd uznał, że mimo tych wszystkich dokumentów i kontaktów Cieszewski nie był TW. Nie mam zamiaru tego podważać, intryguje mnie co innego: Nadworski prowadził też TW „Nonparel”. Czyli Roberta Luśnię – powiązanego z Rosją milionera, przez dziesięciolecia blisko współpracującego z Antonim Macierewiczem i w polityce, i w biznesie. Ciekawe pytanie: czemu najbardziej wszechstronni dworzanie ministra są nadworscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd... x Nie wiem jak Państwu, mnie odechciewa się śmiać. Zacznę jednak od spraw śmiesznych. Choć też smutnych. Na początek minister Zalewska i reforma edukacji. Nauczyciele mówią, że konsultowała z nimi ten projekt jak Kowalski z Nowakiem: x - Panie Nowak, ja panu narobię pod drzwiami na wycieraczkę. Dobra? - Panie Kowalski, zwariował pan? Następnego dnia: - Panie Kowalski, pan mi narobił na wycieraczkę! - Pan się nie drze, panie Nowak. Konsultowałem? Konsultowałem! x Jaki projekt, takie konsultacje. x Całość: http://tnij.org/104kcd2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Stanowczo protestujemy przeciwko kampanii kłamstwa i pomówień, a także przeciwko kpieniu sobie z Pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego zamiast wielkiego szacunku względem Jego osoby. Oraz okazywaniu braku szacunku wobec miejsc kultu, które w naszej historii niezależnie od okoliczności i systemów politycznych były respektowane" - napisał ojciec Jan Król. x x Pan Król jest smieszny....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tepa kurfa zaczela sie przymilac bo wyszla na skonczona idiotke smiech.gif Nie pamietasz blond chlorze jak pisalas ze zyczysz smierci Shatynowi i bys go zajepala? Facet ma swieta cierpliwosc do kretynki pojawiajacej sie codziennie jak obcy poranny smrod w gaciach. I za kazdym razem piertolisz glupoty w niezmaconym mniemaniu ze masz cos do powiedzenia. Co to kurfa, hostel dla niedojepanych pasozytow? O O SHATYN,SHATYN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nalezy sie to bierze. poczytaj jakie warunki nalezy spelniac.nikt za darmo tam forsy nie rozdaje.zazdroscisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten rząd i każdy tego typu czyli niedemokratyczny ma w doopie Konstytucję. Taka czy owaka, z referendum czy bez. Bo oprócz Konstytucji i jej zapisów musi być naród który nie sprzeda swojej wolnosci za 500+. A więc nie Polacy. x jak ty p********z i p********z te kocopoły dzien w dzien czy tobie sie to debilu nie nudzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i coz to za reakcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosba o niewklejanie linkow z wyborczego szmatlawca dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka
witaj ukochany Shatynku. co tam dobrego u Twej ukochanek PO[przestępczej organizacji]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Szwajcarzy nie chcieli pieniędzy... cóż... Dla Polaka, który tam znajdzie prace, płaca minimalna na złotówki to coś koło 14 tyś zł. Bezrobocie w Szwajcarii, najwyższe od lat, 3.8%. W tym co drugi to obcokrajowiec. Mogą nie chcieć. Poza tym tam przed każdym referendum obywatele dostają materiały czego referendum będzie dotyczyć i jakie skutki mogą przynieść ewentualne rozstrzygnięcia. W Polsce to nierealne. Nawet w szkołach uczą jednej wizji Historii. To i w przypadku referendów dane byłby takie jakie by chcieli układający taki informator. Np układał by to Celiński, który twierdzi że prawda truje albo Niesiołowski, który dziś twierdzi że trzeba było dać coś ludziom (w nawiązaniu do 500+) to PiS by nie wygrał. Itd. Itp. Tu się jestem zgodzić z Shatynem, w Polsce to pewno by się nie sprawdziło, ale nie przez to że ludzi nie dorośli do takiego systemu. Nie ma u nas elit politycznych budzących zaufanie. Oczywiście piszę za siebie. W Polsce bezrobocie najniższe od lat, w Czerwcu tego roku 8,8%. Itd. No jak pisałem wielokrotnie.. nie bardzo widzę sens porównywania.. inne kraje, inne dochody, inni ludzie inne elity polityczne. A że wielu to robi to i nam się udziela. A np Rumuni obniżyli podatki i mają większy wzrost gospodarczy jak Polska. Itd. Rumunia niecałe 20 milionów ludzi PKB 177 mld USD Ukraina niecałe 43 miliony.. PKB 91 mld USD Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin [Nie ma u nas elit politycznych budzących zaufanie. Oczywiście piszę za siebie.] > Tez tak uważam [W Polsce bezrobocie najniższe od lat, w Czerwcu tego roku 8,8%] > Na pewno to nie jest zasługa PiSu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin [No jak pisałem wielokrotnie.. nie bardzo widzę sens porównywania.. inne kraje, inne dochody, inni ludzie inne elity polityczne.] > Częściowo z tym się zgadzam. możemy porównywac się do innych krajow z bloku wschodniego i jak kiedys czytałam to Polska na pewno jest prawie na szarym końcu jak chodzi o sprawy gospodarcze. Nawet Rumunia ma wyższe PKB od nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak trzeba, to Mirek chetnie pomstuje ze przez PO u nas nie ma drugich Niemiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo no chyba taki naiwny nie jest ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzub
Dziennikarze "GW" wyrzuceni ze spotkania z ministrem Macierewiczem. "To jakieś kuriozum" [Dziennikarze "GW" zostali wyproszeni z publicznego spotkania z ministrem Macierewiczem. Paweł Figurski: pierwszy raz zdarzyło się, aby ktoś wyprosił mnie ze spotkania ze względu na to, że jestem dziennikarzem Dziennikarzom nie wytłumaczono dlaczego media nie mogą uczestniczyć w spotkaniu] • MON: nie odpowiadaliśmy za obsługę medialną wydarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzub
[ Dziennikarze są oczami i uszami społeczeństwa, więc nie powinno się utrudniać im pracy bez względu na to jaką redakcję reprezentują. Nie wiem, co takiego miał do powiedzenia minister Macierewicz, że nie mogły usłyszeć tego media - dodaje. ] > Widać, że choroba Antosia M.się pogłębia. A tak na marginesie czy minister rządu ma takie prawo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzub
więcej ... http://wiadomosci.wp.pl/kat,141000,title,Dziennikarze-GW-wyrzuceni-ze-spotkania-z-ministrem-Macierewiczem-To-jakies-kuriozum,wid,18607518,wiadomosc.html?ticaid=118282

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osa bzzzzz
Ale to jest własnie DOBRA ZMIANA. To demokracja po PiSowsku. trzeba bylo się zatrudnic w np. GP a nie GW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jadowita cebula tu pluje szambem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzub
XII Krajowy Zjazd Adwokatury w Krakowie Andrzej Duda na zjeździe adwokatów, a tam owacja dla Rzeplińskiego na stojąco :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Jestem przekonany że to nie tylko Malma i Optimus.. Właśnie u Jaworowicz pamiętam sprawę fabryki dywanów w Kowarach.. tam bodajże w jedną noc ktoś wywiózł ponad stuletnie maszyny. Itd. Itp. Ale skoro państwo "istnieje tylko teoretycznie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mazurek: "Prezydent siedzi. Dlatego przejdzie do historii."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzyna Łaniewska o buncie w Teatrze Polskim: Pośród strajkujących aktorów może być inspirowana i opłacana grupa, która ma wprowadzić ferment x Całość: http://tnij.org/6kz9lry x x Tak sie dzieje z umysłami osób przebywających w towarzystwie pisiowo radiomaryjnym....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocny wywiad wicepremiera Glińskiego. "Przykro mi, że w TVP - po zmianie, na którą harowałem tyle lat - jest taki dom wariatów" x "To jest jakiś koszmar. Państwo żeście oszaleli". Prof. Gliński wygarnął "Wiadomościom" w ich studiu! x Całość: http://tnij.org/gbk4fpl x x Gliński się obudził? Do tej pory był na lekach, że nie dostrzegał takich oczywistych oczywistości? A może dostrzega, że państwo pisiowe zaczyna się walić i woli "uciec do przodu"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli on otrzymuje pieniądze od obcych rządów, a jeszcze - nie daj Boże - na jakichś warunkach, to taką sprawą powinien się zainteresować kontrwywiad i podłączyć go do prądu i powiedzieć: "Słuchajcie no, Sierakowski, co wy tu macie, dostajecie pieniądze za darmo, czy macie jakieś zadania do wykonania". I niechby wyśpiewał. Stanisław Michalkiewicz x x x Stasiowi pozostał stary styl zwracania się do innych....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prezydent Duda przejdzie do historii dlatego, że siedzi". x x Nigdy Mazurek tak trafnie nie przepowiedziała przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×