Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.... archiwum07

Polecane posty

Otulona... Poczytaj sobie to i może dotrze do ciebie, że sa różnice pomiędzy prowizją za wypłaty w bankomacie a prowizją za przewalutowanie i marżą za kurs waluty. Link: http://tnij.org/desbucr A ja znikam na czas jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Rowów Małych
Też tak myślę, głupimi ludźmi łatwiej jest manipulować. Zwłaszcza kiedy widzą wymierne (w swojej ocenie) korzyści. Muszą się sparzyć żeby zrozumieć. Totalny brak wyobraźni i umiejętności przewidywania. Trudno mieć żal do ludzi, że nie są zbyt błyskotliwi. Trudno ich za to winić. Z drugiej strony poczynania rządu godzą w moją inteligencję. Mierzi mnie to. No ale skoro taka była wola narodu, to cóż nam pozostaje? Może tylko mieć nadzieję, że wszyscy Ci którzy z lenistwa, czy innej niemożności na wyborach nie byli, zechcą pójść na kolejne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam konto w euro w polskim banku i bankomaty nie pobieraja oplat za wyplate w Austrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfa, ale ta Odurzona to jednak jest tłumok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie płacisz za przewalutowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakim zacięciem blondyna rozprawia o polityce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz karte dobrego banku to nie placisz w całej europie prowizji za wypłate z bankomatu. otulona heloł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ty już sobie zdałeś sprawę jeden z drugim tutaj z tego sprawę, ale ja już jestem tego w zasadzie pewien. Ludziom którzy rządzą tym krajem od wielu lat zależy na tym aby społeczeństwo ubożało, a nie się bogaciło. To nie ich niewiedza czy głupota powoduje więcej obwarowań fiskalnych, powoduje to chęć tłamszenia społeczeństwa. Przecież Morawiecki w podsłuchanej rozmowie powiedział, że wie doskonale, że obniżanie podatków powoduje wzrost wpływów do budżetu. ONI TEGO NIE CHCĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ Nie wiem o co ci chodzi... Co to ma wspólnego z tematem powyżej? Miałem konto w DB i w każdym karju europy mogę wyjąć kasę bezpłatnie. Oczywiście płaci się za wymianę, przelicznik kursowy itp ale to nie jest stała opłata za wyjęcie pieniędzy z bankomatu. } <<>> No sorry.. nie byłeś w Niemczech, po tej wypowiedzi to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To milo ze wiesz gdzie shatym byl a gdzie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś pis jest jak Robin tylko idee mu się pokielbasily zabiera biednym i rozdaje biednym i jeszcze im wmawia jaki to on jest dobrodziej >>> :classic_cool: Trafnie to podsumowałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytanie ze zrozumieniem polecam potrenować. Nie napisałem gdzie był, tylko to co zacytowałem udowadnia gdzie nie był. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn wczoraj "Fakt" donosi, że dziewięć lat temu Antoni Macierewicz, wtedy wiceminister, a dziś minister obrony, dopuścił do tajnych dokumentów urzędnika MON Jacka Kotasa, który wiele lat był we władzach spółek Grupy Radius. Udziałowcy tej grupy mieli powiązania z rosyjskim KGB/FSB oraz mafią. MON przyznaje: mogło dojść do błędu > wtedy wiceminister MON - to chyba było za czasów sikorskiego, ktory był ministrem MON i wywalił Antosia M. coś jest w tym co się mowi, że Antoni M. dziala na rzecz Putina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" żona Antoniego Macierewicza została zarejestrowana w aktach SB pod sygnaturą I/12367. Rzymska jedynka oznaczała źródło ważnych dla SB informacji ". No i co ? Antoś pewnie o tym nie wiedział ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macierewicz kim jest? Kim naprawdę jest Macierewicz? Parę pytań do Macierewicza 1. Dlaczego do Smoleńska pojechał pan pociągiem? 2. Dlaczego po katastrofie poszedł pan sobie spokojnie zjeść obiad? Prezydent leżał w ruskim błocie a pan spokojnie jadł ? 3. Dlaczego nie pojechał pan na miejsce katastrofy, by dowiedzieć się czegoś? Czy ktoś przeżył i co w ogóle się stało?? 4. Kto wg stenogramu z kabiny pilotów "jeszcze nie podjął decyzji"?? Czy piloci czekali na decyzje kogoś z pasażerów? 5. Co pan ma na polonijnych profesorów , którzy posłusznie błaźnili się publicznie opowiadając bzdury o "zamachu", zresztą potem się przyznając do kłamstw? Czy naukowcy ci , by wyjechać z PRL- do USA czegoś nie musieli podPiSać? 6. Najtrudniejsze pytanie - co pan robił w rosyjskiej ambasadzie?? Co takiego pan tam tłumaczył i dla kogo???? . 7 Jaki kraj jest zainteresowany ciągłą destabilizacją sytuacji w Polsce? 8. Dlaczego raport o likwidacji WSI nakazał pan przetłumaczyć na rosyjski (tłumaczka pracownica ambasady Rosji) 8. KIM PAN JEST NAPRAWDE i dla kogo pan pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lech Kaczyński nie odtajnił aneksu do raportu Antosia likwidacji WSI, bo jak sam oględnie stwierdził prezydent Kaczyński, aneks zawiera po prostu bzdury niepoparte faktami. Lech Kaczyński w wywiadzie dla Marcina Dzierżanowskiego stwierdził: "Antoni Macierewicz czasami formułuje tezy zbyt daleko idące w stosunku do faktów, którymi dysponuje. Mówię mu to w twarz, więc mogę powtórzyć publicznie”. Natomiast poza wywiadem: "Antoni Macierewicz ma jedną przypadłość: nie odróżnia swoich interpretacji od faktów, a tez publicystycznych od twardych dowodów". To wszystko potwierdzają brednie, które Macierewicz wypowiedział w USA, manipulował pytając o powiązania Donalda Tuska ze Stasi. To tchórz, który jest mistrzem manipulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzub
"Nie szło się z Antkiem dogadać, bo podejrzenia przesłaniały mu jasność widzenia. Wszędzie dostrzegał frakcje i spiskujące koterie. Oczywiście przeciw niemu. " //Jacek Kuroń/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
gzub dziś "Nie szło się z Antkiem dogadać, bo podejrzenia przesłaniały mu jasność widzenia. Wszędzie dostrzegał frakcje i spiskujące koterie. Oczywiście przeciw niemu. " //Jacek Kuroń/ <<>> Dla Kuronia sprawiedliwość to choroba.. lepiej go nie cytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś { Nie wiem o co ci chodzi... Co to ma wspólnego z tematem powyżej? Miałem konto w DB i w każdym karju europy mogę wyjąć kasę bezpłatnie. Oczywiście płaci się za wymianę, przelicznik kursowy itp ale to nie jest stała opłata za wyjęcie pieniędzy z bankomatu. } <<>> No sorry.. nie byłeś w Niemczech, po tej wypowiedzi to widać. x x x Możesz mieć racje ale z tym zastrzeżeniem, że Drezno nie leży w DE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z oświadczenia Króla z radia z ryjem... x Dziś natomiast na prywatnym terenie należącym do Zgromadzenia Redemptorystów, przy Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. JP II w Toruniu były robione zdjęcia, które zapewne będą wykorzystywane w niegodziwych celach, przede wszystkim zaś przeciw pokojowi społecznemu i budowaniu wspólnoty narodowej. x x :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto tygodnik „Wprost” donosi, że szef komisji badającej katastrofę smoleńską należał do PZPR, nawet nie był zwykłym członkiem, tylko był w egzekutywie. x Na razie pan Berczyński z przeszłością i jego koledzy z komisji nic nowego nie odkryli, badając katastrofę smoleńską. Wyrazili jedynie chęć spotkania się z przewodniczącą rosyjskiego Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego Tatianą Anodiną. A od wielu miesięcy pobierają niezłe apanaże. x Antoni Macierewicz mówił, że rząd Tuska porzucił poległych w najbardziej dramatycznej chwili. Ale już wiemy, dlaczego uczynił to Macierewicz, prując do Warszawy ze Smoleńska w niezwykłym tempie. x Całość: http://tnij.org/cdz18qf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grupa posłów PiS proponuje zmiany w ustawie o zgromadzeniach publicznych. Mowa w nim m.in. o zgromadzeniach "cyklicznych" i o tym, kto może mieć pierwszeństwo przy organizowaniu manifestacji. Projekt już jest w Sejmie. x Całość: http://tnij.org/u3r1bde x x To wprost zamach na wolności obywatelskie i ograniczenie swobody demonstrowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Zjeździe wystąpił też m.in. prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński. Podziękował za podjętą rok temu przez adwokaturę „trudną dla niej” uchwałę w obronie Trybunału. – Była dla nas bardzo ważna – zapewnił. Nawiązał do trzeciego projektu PiS-u w sprawie TK (ustawy wprowadzającej ustawę o funkcjonowaniu Trybunału i o statusie sędziów TK), który pojawił się w czwartek: – To projekt zasmucający. Zawiera jawnie korupcyjny przepis wobec sędziów – mówił Rzepliński. Chodzi o przepis, który zachęca sędziów, by w ciągu miesiąca od wejścia w życie ustawy złożyli urząd w zamian za stan spoczynku, czyli uprzywilejowaną emeryturę. – Ten projekt wygląda jak napisany na zamówienie parlamentu innego państwa – ocenił. x Mówił o kluczowej roli adwokatury w obronie konstytucji i praw człowieka. A także w edukacji konstytucyjnej – przypomniał, że adwokaci pro bono edukują konstytucyjnie w szkołach i samorządach. Wezwał adwokatów do inicjowania przed sądami spraw, które będą szlifować prawo tak, by było zgodne z konstytucją. I do udziału w stanowieniu prawa, tak by podnieść jego jakość. x Po raz drugi dostał owację na stojąco. x Całość: http://tnij.org/n9t70fy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćmi kongresu adwokatów byli m.in. prezydent Andrzej Duda i prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński. Ten drugi został powitany kilkuminutową owacją na stojąco, mimo że ustępujący prezes samorządu adwokackiego Andrzej Zwara usiłował temu zapobiec. Poprosił, by nie klaskano po każdym wymienianym gościu, tylko zbiorowo – na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
• A. Bielan: Nie będzie zamykania dziennikarzy, a uporządkowany dostęp • Senator odniósł się do planów zmiany zasad pracy mediów w Sejmie • Jak mówił Bielan, będzie ograniczona liczba stałych przepustek x Szefowie 28 redakcji podpisali list do Marszałka Sejmu w sprawie planowanych zmian dotyczących obecności dziennikarzy w Sejmie. "Takie regulacje, oznaczałyby ograniczenia prawa dziennikarzy do wykonywania zawodu, a co za tym idzie - prawa opinii publicznej do informacji o pracach władzy ustawodawczej" - piszą sygnatariusze i podkreślają, że "Sejm, który zamykałby się na media jednocześnie zamykałby się na obywateli". List podpisali naczelni redakcji prezentujących różne linie - od "Gazety Polskiej" i "Do Rzeczy", przez "Fakt" i "Super Express" aż po "Newsweek" i "Tygodnik Powszechny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz Błaszczak zwykle nie ma problemu z rzucaniem oskarżeń. Jednak zupełnie go zamurowało, gdy w Radiu ZET miał powiedzieć, że prokuratura była częścią komunistycznego aparatu represji. Być może dlatego, że w czasach stanu wojennego prokuratorem był jego partyjny kolega, Stanisław Piotrowicz. Warto przypomnieć ministrowi rolę prokuratorów w PRL x Piasecki przypomniał ministrowi, że w szeregach PiS też są ludzie, którzy PRL służyli. – A dzisiaj są, jak w przypadku pana Piotrowicza na przykład, czołowymi bojownikami z Trybunałem Konstytucyjnym. Jakoś pan im to wybacza – ciągnął. x – Mówimy o służbach, które dławiły wolność – odpowiedział Mariusz Błaszczak. x – A prokuratura PRL nie dławiła wolności? x – Służby, milicja, SB… x – Prokuratura…? – Piasecki spróbował po raz trzeci. x – SB – uparł się Błaszczak. x x :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Polska szkoła będzie uczyła prawdziwej polskiej historii. Historii, w której wiadomo, kto był zdrajcą, a kto był bohaterem.” Andrzej Duda, niestety prezydent x x To tak załosne, ze nawet trudno skomentować...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego bez tej kontroli obywatelskiej to bedzie tutaj taki burdel jak jest w tej chwili x x Taka jest kontrola jaką sobie uchwalą posłowie. Dawniej, regulowała te sprawy Konstytucja ale od jakiegoś czasu pis się nią przestał przejmować. Żadna kontrola obywatelska nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×