Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

spanie nago

Polecane posty

Gość gość

Kobiety mam do was pytanie czy wy lubicie spać nago i czy lubicie seks ? Czy na tym forum są tutaj takie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu w ogóle są sami faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to szkoda ale jakby jakieś tu były to niech napiszą jak do tych spraw podchodzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze spie nago laska a zwlaszcza jak jestem dobrze i mocno przelecana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedzcie mi kobiety czy wy lubicie seks? i czy to prawda że lepiej się czujecie niż faceci podczas seksu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flamaster Pooki
Nie uważacie ludzie, że nadużywanie takich przyzwyczajeń jak to sprawia, że cofamy się sporo w rozwoju? Rozumiem, że fajnie czasami sobie pobrykać nago po domu jak nikogo nie ma, podrapać tu i tam lecz wg mnie takie zachowanie nie jest czymś normalnym. Po to mądrzy ludzie wymyślili majtki aby w nich chodzić. Chcielibyśmy aby po otwarciu drzwi przez sąsiadów z dołu ujrzeć zaspaną osobę z *** na wierzchu, która od tak z przyzwyczajenia zapomniała nałożyć na siebie majtek? Ciut, ciut niesmaczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by moja sąsiadka tak bez majtek mi otwarla drzwi to byłbym wniebowzięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwa
Dnia 20.11.2016 o 01:35, Gość Flamaster Pooki napisał:

Nie uważacie ludzie, że nadużywanie takich przyzwyczajeń jak to sprawia, że cofamy się sporo w rozwoju? Rozumiem, że fajnie czasami sobie pobrykać nago po domu jak nikogo nie ma, podrapać tu i tam lecz wg mnie takie zachowanie nie jest czymś normalnym. Po to mądrzy ludzie wymyślili majtki aby w nich chodzić. Chcielibyśmy aby po otwarciu drzwi przez sąsiadów z dołu ujrzeć zaspaną osobę z *** na wierzchu, która od tak z przyzwyczajenia zapomniała nałożyć na siebie majtek? Ciut, ciut niesmaczne 😉

Czasto chodzimy nago po domu i nic w tym dziwnego. Lecz na krzesłach są wtedy położone ręczniki by chronić miejsca intymne. Przecież urodziliśmy się nadzy również lekarza jesteśmy nago bez majtek oczywiście ze swoim facetem bo przecież widział u mnie wszystko i był we mnie wszędzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja

U nas po wczorajszej imprezie coniektnorzy jeszcze spia i to nago. Wrocilam w nocy z prywatki i od razu natknelam sie na mame ale nie z tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość toja napisał:

U nas po wczorajszej imprezie coniektnorzy jeszcze spia i to nago. Wrocilam w nocy z prywatki i od razu natknelam sie na mame ale nie z tata.

No to bylo ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×