Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćWiosna

Teraz Ty postaraj sie..

Polecane posty

Gość gość
do gość wiosna - nie wygłupiaj się z oddawaniem życia, i tak cie szlag kiedyś trafi, nie ma co tego momentu wyprzedzać, a co do reszty - nie czaruj bo żyjesz i codziennie zaśmiecasz to forum swoimi nędznymi wyznaniami. chora jesteś kobieto, lecz się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWiosna
To pierwszy moj temat od miesiąca,wiec licz się ze słowami.Ja bym oddała życie tak jak oddał O.Kolbe np ,czywiscie mamy inne czasy ale to przykład że można.!.Czego nie robi sie w imię czystej i prawdziwej miłosci,ktoś kto nigdy prawdziwie nie kochał,nigdy nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury pleciesz kobieto, masz jakieś problemy z psychiką. wyznajesz tu komuś uczucia, a w realnym świecie jesteś zwykłą, zagubioną, biedną bo nie zorganizowaną i zapobiegliwą marna istotą. internet jest dla ludzi, ale internet nie jest od takich wyznań bo one są zrozumiałe dla obu stron w kontaktach bezpośrednich. ciebie zawodzi kultura osobista, a co za tym idzie brak taktu. nikt normalny takich wyznań nie pisze na forach ponieważ na forach dyskutuje się o czymś, to nie jest twój pamiętnik, i nikt przy zdrowych zmysłach takich wyznań w necie nie będzie traktował poważnie. weź więc leki zaordynowane przez psychiatrę, zmów paciórek i spadaj spać, miernoto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szariikkkkk
muwilem,ze siem zjeby etatowe czochrajom...poziom nad piony... dlatego zjeb jest w****iony...hehe czuwaj do rana i cie moich jajek smietana...ulula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.48Jakim prawem mnie obrażasz i jakie leki?Jaki lekarz??Ty nirmalna jesteśczy fantazja cie ponosi??Jestem super zorganzowana i wiem lepiej jaka jestem To jest firum uczuciowe,u nie tibie zakompleksiona i orzepełniona jadem istoto o tym decydować Idz lepiej wycisz swoje emocje u zejdz ze mnie bi mi duszo!.Nie zyczę sobie takich impertynenckich wpisow pod moim adresem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu taki najazd na sisi? ukradla wam co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem mężczyzną i radzę ci zaprzestać wypisywania tu swoich wypocin. ty piszesz do konkretnej osoby, wiec ją jakoś nazwij, przecież ma imię, wyślij jej to wyznanie listownie albo przez maila. jeszcze raz napiszę, że internet, a zwłaszcza to forum, nie jest od wyznawania komuś uczuć (bo nie masz pewności czy ta osoba to przeczyta)tylko od dyskutowania o problemach w tym dziale - uczuciowych. nie interesują mnie twoje wyznania, tak jak i większości tu przebywających osób. to forum przez takie właśnie niezrównoważone osoby jak ty, autorko, bardzo wiele straciło. radzę ci przemyśl to - pozdrawiam - Jerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps i to raczej twoj wpis świadczy o braku taktu i kultury osobistej!Czy ja cie obrazam ?czy ja mowie ze masz wziasc leki ktore ci lekarz zalecił?Do głowy by mi nie przyszło zeby takie bzdury wymyslac Jestem super zorganizowana i super zapobiegliwa a przedewszystkim zupełbie zdrowa psychicznie wiec jesteś bezczelna i niewychowana!Mało tutaj tematów o podobnej tresci?nie jestem wyjątkiem i nie rozumiem co aż tak bardzo interesuje cie moja osoba?.Nie pozwolę się obrażać ani pomawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 .09Jaki masz problem/?Nie podoba sie nie czytaj!To forum uczuciowe ,fakt ona nie jest wyjątkiem.Boli was że że to nie do was.Nikt wam czytać nie kazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuje cie to ku_wa nie czytaj p********u jerzy się jeży hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ad vocem Jrzy traktuj temat jak zjawisko uczuciowe o którym można dyskutować, nie każdy problem musi przedstawiany być z perspektwy powieści epickiej i problem z glowy, a forum podupadlo bo gimnazja wprowadzili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto nie chce czytać w***********la ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie boli ;)tylko to, że ta osoba 15x w ciągu dnia wyznaje komuś uczucie na forum, zamiast zrobić to w cztery oczy. Do tego w chorych wizjach widzi mnie jako kobietę :D Nie mam ochoty na dalszą "dyskusję" z chorą osobą. Miłych wyznań. Dobrej nocy - Jerzy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWiosna
2 .09Sam jesteś niezrownoważony,kolejny ktory obraża.Ja na tym forum jestem od niedawna i wystarczy sie cofnąć w datach ile tu jest takich własnie tematow.,To głownie czytając własnie takie tematy mam prawo rowniez je zakładać.Prosze sie cofnąć na tematy przed 3,4,5,10 lat kiedy ja nawet internetu nie miałam więc nie życzę sobie wypisywania ze dzieki mnie."To moj pierwszy temat od miesiąca o ile nie dłużej!Forum upada bo toi sie tu id zboczencow i wulgaryzmow,pomawiania i chamowatej krytyki.Pierwszy raz piszę szczerze ci myslę i to was boli ,jtos wam kazał czytać??wyzywam kogoś,pomawiam,obrażam,oczerniam,ubliżam,?NIE!i tego samego oczekujęNotabene ..całe forum jest kryształoqe procz mojegi tematu.fskt wystarczy poczytać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWiosna
2.17Jaki 15raz??coś ci się człowieku pomyliło i to wyraznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jerzy jest nie świeży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no jak w przedszkolu, jurek ogorek kieblasa i sznurek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jerzy zęby szczerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

za wyzywanie bezprawnie ludzi zdrowych od ,,chorych'' jest paragraf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×