Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćWiosna

Teraz Ty postaraj sie..

Polecane posty

Gość gośćWiosna

Postaraj sie mnie zrozumieć bo kocham Cię jak nikogo na świecie i nie potrafię przestać.Wiez o tym doskonale,ja żyć bez Ciebie nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho, to do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i do Ciebie ale najpierw wyjasnij po czym poznałeś że do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beze mnie nie chce się żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWiosna
Kocham Cię zrozum to w końcu.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego mnie kochasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWiosna
Kocham Cie za to jaką Jesteś osobą,kocham za całokształt,drugiego takiego nie ma nawet na koncu świata,Jesteś połową mojego serca,moim przeznaczeniem.Striny by zabrakło chcąć Ciebie opisać w pełni.Rozumiesz mnie jak nikt inny i jesteś mi bliski jsk nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWiosna
Brakuje mi Ciebie jak powietrza,Twoich oczu,głosu,uśmiechu,dłoni..nawet Twoich żartow ale najbardziej chyba oczu.Magiczne chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość w dzisiejszych czasach ociekłych dobrobytem, czasach posuchy romantycznych bitew na śmierć i życie, miłość upodlona sponiewierana zepchnięta, zmieciona pod krawężnik *****iwej arterii łącz , miłość w kryzysie ocieka łzami pamięci chwały jaką roztaczała w czasach strachu lęku i zła, a ty zapomniałaś podpisać !.s jak szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.51jak można kogoś wyzywać od szatanöw??porąbało cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szariiikkkkkkkkkkk
etatowe zjeby! piszom bez potrzeby... piszom za kase...prostytucje i okrase... a brzydkie jak listopadowa noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWiosna
Życie bym za Ciebie oddała,codziennie powierzam Twoje zdrowie Bogu w modlitwie.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za modlitwę, za pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej mowisz o sobie.Nie mowi sie tak o anielsko czystych i wierzących postaciach,Bog cie pokara zobaczysz.,bo bluznisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pycha cię przeżarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.06Zawsze pamiętam i zawsze się modlę i to ja Dziękuję za wszystko co jedynie Tobie zawdzięczam.Takich ludzi się nie zapomina nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.08kogo mnie?nie jestem autorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szariikkk
Jesli,jezeli...dwoje ludzi odmiennej plci mialo okazje spenetrowac sie tak doglebnie ...ta niewinnosc nigdy nas nie opusci...a zarazem blokuje,przeraza... tylko dotyk nas uleczy...bez uciechy...ale dotknij w koncu,bo koniec sie zblirza...k******o prawdzie ubliza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szarik o czym ty bredzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna pisać takie podłosci o jakiejs peńetracji??to chore jesteś chorym człowiekiem.!Ublizasz niewinnym ludziom i jeszcze wyzywasz od k***w???wiekszego chama to swiat nie widział.Powinni cie za to zamknąć.Niedobrze mi jak to czytam.A dotyk dziececej dłoni w dłoni ipiekunczej pomocnej drugiej dłoni jest świety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szariikkkk
jesli brak ci zj***e plynu mozgowego,to szare komurki zostaw w spokoju...bo ciem zjemy...!hehe waginaposstrukturalis...twoja wydzielina to nie slina... zebro Adama,k***a zawsze sama... Taka dola z******.kup se troche chleba...moze zamienisz w wino...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać co taki szarik ma we łbie.Wszystko mu sie z jednym kojarzy.Głodnemu chleb na mysli .,stary zboczeniec.Mysli ze jest bezkarny,nie przejmuj się wroci sie mu to ,nie sztuka kogoś skrzywdzić takimi pomyjami.Za słowo "k***a"grozi paragraf.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szariiikkkk
pragrafki,agrafki...dzieci k***w do odstafki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny paragraf za grozbę !ty jestes chory człowiek tobie sperma mozg zalewa człowieku!,nie umiesz o niczym innym mysleć i pisac jak tylko o waginach??to co tu robisz?spiepszaj do burdelu tępy zboczencu,dla takich jak ty to jedynie kaftan bezpieczenstwa i psychiatryk.Nie wszyscy myslą w kołko o sexie tak jak ty gnido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za bezprawne i bezpodstawne wyzywanie od k***w zapłacisz grzywne taką ze nie wstaniesz albo pojdziesz siedzieć.Pan Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy!Predzej czy pozniej kara cie nie minie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szariiikkkk
byle co zje...byle co powie...o seksie nie wsomnialem bo go dawno zapomnialem... paragraf 69...hehe p*********e Hipolicie daremne to Forum jak kancelaria pseudo radcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prad przeszyl moja łile jak mnie smyrnał opuszkiem po udzie szariczku, odrobiles lekcje na 3 z plusem - twoja ulubiona liczba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×