Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przekręcanie się niemowlaka

Polecane posty

Gość gość

Po jakim czasie od opanowania przewrotów na brzuch z jednej strony, dziecko zaczęło się przekręcać przez drugie ramię? I po jakim czasie z brzucha na plecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z brzucha na plecy przeważnie juz w wieku 3 miesięcy a z pleców na brzuch nawet do 7 m-ca. Mi sie wydaje ze mój syn najpierw przekrecil sie z brzucha na plecy jak miał 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka 3 miesiące miala jak zaczela sie obracać z pleców na brzuch przez jedno ramie , jak miala ok 6 miesięcy z brzucha na plecy i przez drugie ramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pleców na brzuch w wieku 4,5 mc, a odwrotnie chyba w ogóle. Niektóre dzieci nie obracają się z brzucha na plecy jak lubią być na brzuchu. Mówię to z doświadczenia bo martwiłam się, że się nie obwraca, popytałam znajomych i kilka dzieci również się nie obracało z brzucha na plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn z pleców na brzuch w wieku niecałych 5 miesięcy. Najpierw przez jeden bok, a po jakichś 2 tygodniach również przez drugi. Z brzucha na plecy nie odwracał się, przynajmniej nie kojarzę. Ale on w wieku 6 mc już czworakował i na tym był skupiony, a nie na odwracaniu się spowrotem na plecy Zresztą on położony na plecy od razu przekręcał się na brzuch więc podejrzewam, że obroty w drugą stronę były dla niego mało atrakcyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×