Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co czuje odrzucony skorpion?

Polecane posty

Gość gość
Chyba jakiś skorpion nie chciał którejś i teraz wylewa pomyje na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ina jak wstawiles ten znak skorpiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie skorpion się obraził i powiedział, że powrotu nie będzie, przypuszczam, że nie kochał tylko bawił się i manipulował, jeszcze dam mu popalić kiedyś, póki co korzystam z wolności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wybierac na pewno PROBLEMATYCZNE skorpiony jak jest tyle lepszych wokół..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz sie obrazac ahaha, y****y manipulancie. tylko bys dziewczynki podwozil samochode. jak ci qrwo nie wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ktoś to jeszcze przegląda, ale chciałam wtrącić swoje 3 grosze do dyskusji. Sama jestem w związku ze skorpionem i znam ich kilku więc mam porównanie. Faktycznie są bardzo podobni. Czasami ciężkie i mocne charaktery, ale można na nich liczyć. Ci których znam wierni jak psy. Odpowiedź do gościa z 21:57 - tak może się zakochać w dziewczynie ze wsi, sama nią jestem ( bądź szczera, dowcipna a będzie ok ). Na początku mojego związku nie było łatwo - dzieląca nas odległość, ale z czasem nabraliśmy do siebie zaufania. Teraz mieszkamy razem od dwóch lat i jestem szczęśliwą kobietą. Na początku myślałam tak jak pani z 23:56, że on się mną bawi i manipuluje a on się po prostu bał, że mi na nim nie zależy ( rzadko pisał, wolał się spotykać a mnie to wkurzało i mu odmawiałam, on się wkurzał i tak się to nakręcało w kółko ). Spotkaliśmy się, wyjaśniliśmy oczekiwania i zmieniliśmy swoje zachowanie. Ja byłam bardziej dostępna a on więcej pisał. Rozmowa to podstawa. Gdybym nie zaryzykowała to nie było by nas dzisiaj, nie odzywaliśmy się do siebie kilka miesięcy, ja honorowa, on jeszcze bardziej. W związku już tego nie odczuwam, potrafi ustąpić i nie obraża się tak. Gościu z 23:56 jak on się zachowuje, że myślisz, że się Tobą bawi, może to to samo co u mojego, nie ufa Ci, ma wrażenie, że jest Ci obojętny i dlatego to tak wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wszystkie negatywne opinie o skorpionie, niestety. To ludzie urokliwi na zewnątrz, lecz charaktery mają nie piękne. Zadufani w sobie i tylko w przypadku <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie marudź diablico;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak faceci , ale kobiety skorpiony sa strasznie wredne i zawistne . Gdzieś czytałam ,ze baran wali prosto z mostu i zapomina , skorpion utka intrygę za plecami , zemści sie ,nawet po latach . I to prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość 2016.11.20 Wbijcie sobie do głowy ze są 3 znaki patologiczne na które zawsze trzeba uwazac cos jak na socjopatę, rak, ryba, skorpion znaki wody to podstawa, raki sa trudne w życiu, ryby są gdzies w chmurze, a skorpiony to czysty socjopata" X Cos w t jest .Znam 3 ryby i to 2 to chyba spcjopatki .Chociaż ostatnia ryba wydaje sie normalna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość 2016.11.20 Wbijcie sobie do głowy ze są 3 znaki patologiczne na które zawsze trzeba uwazac cos jak na socjopatę, rak, ryba, skorpion znaki wody to podstawa, raki sa trudne w życiu, ryby są gdzies w chmurze, a skorpiony to czysty socjopata" X Cos w t jest .Znam 3 ryby i to 2 to chyba spcjopatki .Chociaż ostatnia ryba wydaje sie normalna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami ciężkie i mocne charaktery, ale można na nich liczyć. Ci których znam wierni jak psy. X Chyba sobie zartujesz. Skorpiony i nie byly i sa i nie beda wierne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury powypisywane , skoro wam to sprawia przyjemnośc to cieszcie się .Ulżyło wam ? Jakie zdrady ? Nie ma tego, ani zemsty , skorpion jest zbyt silny , nie potrzebuje się mścić , ma to gdzieś .scorpio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś ktoś mi zaszkodził porzadnie w życiu Po wielu latach potrzebował nagle pomocy i pomogłem, choć nie musiałem Pózniej dziękowanie przez inne osoby A ja miałem to gdzies, uwazałem ,że tak powinienem był zrobic Mogłem nosić wysoko podniesioną głowę.Taki jest skorpion,a jak wybieracie najgorsze charakterki to już wasza wina.Chociaż zapewniam was, skorpion niczego nie robi bez powodu i nie on zacznie zło.scorpio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno jak skorpion podejmie decyzję o rozstaniu to tak już zostaje na zawsze- nigdy nie wraca. scorpio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblondeskin
w młodości miałem dziewczynę skorpion, tzn. próbowałem ją mieć, nie wyszło, odrzuciła mnie, miała przy tym wiele radości gdy mnie pogoniła, żeby mi zrobić jeszcze bardziej na złość, pokazaywała się mi z jakimś facetem (nie żyje przez alkohol), po jedenastu latach widzę ją spowrotem w swoim mieście z innym facetem, chodzą pod rękę. Proponuję spotkanie, co u ciebie, szcześcia u niej nie widzę, ukrywa to. Mija kolejne 12 lat, pojawia się w moim życiu jako kobieta nieszczęśliwa, matka chłopców bliżniaków z invitro, mówi o gwałtach, patologii, ubóstwie, nieszczęsciu, próbuje się wpisać w moje życie, chce ratować dzieci, oddaje mi się (mam kasę i dom, jestem kawaler 52l), podkreślam, że dzieci ci nie wezmę pod mój dach, to ja byłem pierwszy i to ja chciałem mieć z nią dzieci, stało się inaczej. Ona teraz jest po rozwodzie, uciekła od niego z dziećmi do macierzystego miasta, a on np. nie wyraził zgody by jego dzieci chpdziły do szkoły w Rz. Dzisiaj jest 16.09. 2018, a dwunastolatki siedzą w domu, nie chodzą do szkoły, moja była miłość, niedwzajemniona upada, idzie na skraj życia, mówi o samobójstwie, skończyć chce jak ten jej przydupas z którym mi się pokazywała mi 28 lat temu. Po co to piszę? Po to by każdy wiedział, że każde świństwo skorpiona( i innych) po latach bardzo dużo kosztuje, pozorna siła w czasie x zamienia się w słabość w czasie y. Prawo zachowania energii tu nie działa, ponieważ czas i spokój przynoszą stukrotnie większe wyniki, nie trzeba się mścić, gdyż czas zrobi to za nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorpiony nie sa msciwe, odrzucony skorpion cierpi do granic mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nikt nie odrzucił... to ja wszystkich odrzucam!!! skorpionica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuje urażona dume i ochladza realacje ale nie msci sie. Skorpion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz tylko byłam odrzucona...i do dziś nie mam ochoty go widzieć...ale się nie mszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tylko mit z ta zemsta, skorpiony sa calkiem w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorpion jest znakiem w którym zawsze prawie sie zakochiwałam i zawsze z tego czy innego powodu odstawiałam na boczny tor.... chyba nie dla mnie.... Rybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w miłości się nie mszczą ale w obyczajowości tak! x powiem szczerze znosiłam liczne upokorzenia, złe traktowanie od pewnego kolesia, zniosłam wszystko dzielnie...ale powiem szczerze, kiedy nadarzyła się okazja, powiedziałam cos o tej osobie, co było małą zemstą... zresztą wszyscy robią podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta i skorpion.Kolo 30 przestalam byc msciwa.Jestem tolerancyjna i obrzydliwie lojalna wobec ktorych kocham.Najwieksze swinstwo to chyba zaproszenie mego bylego szwagra na moj slub z odnotacja z osoba towarzyszaca dla jego wieloletniej partnerki( lew falszywy i obludny).Ja dobrze czuje ludzi i zawsze mam racje w ich ocenie.Mam przyjaciolke od 8 roku zycia, ludzie mi ufaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skirpiony sa lojalne do bolu, zero zemsty jakiejkolwiek przynajmniej w przypadku kobiet - skorpionica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuje sie zawieszony nad przepascia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorpion odrzuca a nie jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorpion odrzuca a nie jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×