Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co czuje odrzucony skorpion?

Polecane posty

Gość gość
bardzo ciekawa teoria, zwazywszy gdy spotkaja sie dwa skorpiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa skorpiony to albo milosc albo nienawisc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 skorpiony będą dobrymi przyjaciółmi ale nie parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda, nikt tak nie zrozumie skorpiona jak drugi skorpion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda, nikt tak dobrze nie zrozumie odrzuconej jak odrzucona i odrzuconego jak odrzucony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorpiona okiełznać to jest bardzo ciężka czeka Was dużo praca i determinacja w dążeniu do celu. Gdy to się stanie to nie spotka Was nic lepszego jak uczucie którym was obdarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zakochała w skorpionie i ukrywam to bo boję się, że on mnie odrzuci. Zodiakalna panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:51 a czy zodiakalna panna da radę okiełznać skorpiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej kazdy może jak obdarzysz go uczuciem , ciepłem, zrozumieniem i bezpieczeństwem . Wojownicy potrzebują wsparcia i kochanej osoby u boku. Najtrudniejsze jest dostać się do ich serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem skorpionem, kocham wagę i zastanawiam się czy to ja ją okiełznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorpiony są nietuzinkowe, niepowtarzalne po prostu jedyne w swoim rodzaju, a tą opinię która mają wśród ludzi to jedynie od osób które nie spełniały ich oczekiwań i nie udało się Nas Skorpionów okiełznać.. Pozdrawiam wszystkich a w szczególności Skorpionów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem spod panny. W moim życiu od dzieciństwa przewijają się same skorpiony. Dwie najlepsze koleżanki z podwórka, koleżanka z klasy, najlepsza przyjaciółka z dzieciństwa, moja kochana mama, najlepszy przyjaciel ze studiów, dobry kolega - same skorpionki. Dwa razy byłam zakochana w skorpionie a teraz wzięło mnie totalnie na pewnego pana z 2 listopada. Mam wrażenie, że on też jest zainteresowany, ale nie robi żadnego konkretnego ruchu w moim kierunku. Nie wiem czy to wynika z ostrożności czy z nieśmiałości a może po prostu ma mnie gdzieś a ja sobie za dużo wyobrażam. Eh ten facet jest niesamowity chociaż całkiem niepozorny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość syl
Skorpion odrzuca? A co jeśli Pani Skorpion odrzuciła Pana Skorpiona? Fakt, siedzi teraz i myśli, zastanawia się, czy dobrze zrobiła, czeka na to, jak zareaguje? Obrazi i kompletnie nic już? Mam przeczucie, że to nie koniec jeszcze, ale przeczucie może mylić. Skorpion najbardziej seksowny znak zodiaku i to w tym chodzi. Czy Pan Skorpion będzie walczył, aż zdobędzie czy się podda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem skorpionem, walczylem do konca i niestety jak nie ma zielonego swiatla to sie poddaje. Nic na sile bo tacy jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co czuje???? Chęć zatopienia swojego żądła w innej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×