Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marzena64

Castiva Forte na żylaki czy działa?

Polecane posty

Gość PytajacaPani001
Na jak długo wystarczyła wam tubka castiva forte 150ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jedna tubka duża wystarczyła na jakieś 25 dni. Przydałyby się ze dwie tubki do całej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola68
Nono widzę, że producent prężnie działa ze swoimi komentarzami :) Aby poznać rzetelną recenzję produktów sprawdźcie to : Opinie o Castiva Forte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUSTWO!!!! Na stronie netowej tego czegoś zero informacji o rejestracji w Polsce, zero info o firmie (nie ma nr. NIP, adresu, niczego) - czyli to coś jest po prostu NIELEGALNE!!! W pożal się boże regulaminie połowa to klauzule niedozwolone i sprzeczne z polskim prawem konsumenckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mariola68 wczoraj czy ty IDI000TKO naprawdę myślisz, że ktoś się na to nabierze? Przecież to strona zrobiona przez ciebie, sprzedawcę tego i jak tam widać innych podobnych GÓOWNIEN. Strony każdego z tych "cudów" wyglądają IDENTYCZNIE, czyli jak jedno wielkie OSZUSTWO!!! :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę kogoś wiarygodnego o opinię w sprawie tego leku. Proponuję sprawdzić na stronie internetowej NFZ pana , który podaje się jako lekarz flebolog Grzegorz Czajkowski. Niestety nie ma Go w Centralnym Wykazie Lekarzy (NIL). Nie wiem czy to nie jest oszustwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że oszustwo. Zdjęcie doktora pochodzi stąd: http://dr-kruglov.ru/vrach-travmatolog/ Doktorem to on owszem, jest, tyle, że... traumatologiem z Rostowa :D A tu pierwsze z brzegu zdjęcie "rezultatów", jak widać też ukradzione (jak i każda, każdziuteńka inna fotka na tej stronie) i tak naprawdę pokazuje efekt terapii falami radiowymi: http://lajollaveincare.com/2015/03/what-are-varicose-veins-and-spider-veins/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam dużo maści i innych kremów na żylaki. Przeszłam tez przez rajstopy na żylaki po inne cuda. Niestety .... jeżeli jest się już w zaawansowanym stadium trzeba pomyśleć o laserowym usunięciu żylaków. Ja się zdecydowałam po długim czasie. Umówiłam się na konsultację do tego gabinetu http://krefft-laser.pl/ . Pan doktor wszystko ładnie mi wyjaśnił jak bedzię wyglądał zabieg. Teraz żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oszustwo. Radzę wpisać: kłopotliwy klient castiva forte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula1
Ja nie wierzę w ten produkt,ponieważ żylaki tworzą się wtedy kiedy nie działają zastawki żylne.W tego krew się cofa,ponieważ zastawki nie blokują jej powrotu.Żyła się poszerza,robią się zastoiny.Proszę pomyśleć,jak to możliwe aby maść naprawiła zepsute zastawki.To niemożliwe,chyba że na pajączki bo to są popękane naczynka.I tyle w temacie cudownej maści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wielkie oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mor985
Mam pytanie dotyczące ile kosztuje ten kupon bo nigdzie nie umiem znałeśc ceny a widzę że gdy chce krem muszę kupić jakiś kupon.Dokladniejsze informacje poprosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 3333
potwierdzam .OSZUSTWO.OSZUSTWO,OSZUSTWO nic nie pomaga wysmarowałem trzy tubki i zero efektów,szkoda pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biebrzanka
Jest na rynku mnóstwo lekarstw ułatwiających ujarzmić takiej natury schorzenie. Zakrzepica i pajączki są istotnie uciążliwą dolegliwością. Maść antyżylakowa Varive to pomoc na między innymi oczyszczenie zaatakowanych chorobowo naczyń oraz ochronę przed syndromem niespokojnych nóg. Zaglądnijcie na tą witrynę: http://varive.pl Wyciąg z podmoru oraz witaminy B1, B5 i C to zaprawdę świetne związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aneta
Ciekawe jedni piszą za działa a drudzy nie ...jak by miało działać to by wszystkim pomogło ...na moję zylaki w ogóle nie zadzialał ten krem ....pod jaki adres wysłać pustą tubkę bo pisali że zwrócą pieniądze ,bo żadnego adresu zwrotnego nie podali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
q żadnej aptece nie spotkałam tego leku o tej nazwie, troche to dziwne i podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z dolnośląska
Widać że oszustwo - ponad 20 komentarzy pozytywnych jednego dnia 30.11 i to w przeciągu 1 godziny a dalej nic tygodniami. Ludzie nie dajcie się nabrać na te piękne komentarze oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam hemoroidy a żona żylaki inwestycja w tą maść-krem nie dała żadnych efektów.Czuję się troszkę jak królik doświadczalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lIPA, środek kosmetyczny, rzeczywiście dobrze wchłania, ale tylko kasę. Szkoda pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeata
Ale ludzie są naiwni ktoś podstawiony pisze komentarze jednego dnia.Ja się na pewno nie dam nabrać na tę ściemę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie się nabrać. Sama głupio wierzyłam że ten krem mi pomoże bo próbowałam już wszystkiego. Najskuteczniejsza i chyba jedyna metoda w walce z zylakami jest operacja. Na stronie "producenta" pisze że zwracają pieniądze. Tylko gdzie mam tą pustą tubke odesłać ? Do USA ? Nie wydawajcie pieniędzy bo rezultaty sa zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUSTWO OSZUSTWO I JESZCZE RAZ OSZUSTWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozysia
Witam, zakupiłam trzy kremy (za 262 zł) z myślą, że obdaruję nimi też rodzinę. Mam niewiele "pajączków" na nogach i nie ukrywam, że miałam nadzieję na ich likwidację. Jednak po stosowaniu kremu przez okres półtora miesiąca, nie zauważyłam żadnej zmiany. Produkt okazał się bublem i to za duże pieniądze. Zdecydowana jestem za zwrot dwóch pozostałych tub. Jednak jak się okazało, sprzedawca ubezpieczył się na taką ewentualność i nie podał adresu zwrotnego. Pragnę nadmienić, że w NETTO znajduje się taki krem z identycznym składem i pojemnością (sama porównywałam) za cenę 6,90 zł za tubę :( Pozdrawiam wszystkich naiwnych podobnych do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam ten krem, bo mam pracę stojącą przez 12 godzin, a w opisie pisało "Koniec z efektem ciężkich nóg " Niestety stosuje krem już ponad miesiąc, a nogi jak bolały tak bolą... Nie mam żylaków , choć wątpię że ten krem pomaga ludziom, którzy je mają, bo z efektem ciężkich nóg niestety sobie nie poradził. Szkoda kasy.!!! Dla.mnie to zwykłe oszustwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie. Jetem w ciąży, mam żylaki. Czy mogę używać tej maści? Czy jest bezpieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się dałam nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie odesłać puste tubki? Adres badania USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjali5
Wielkie oszustwo!!!!!stosuję już 7 tygodni i nie widzę żadnych efektów,odesłać można tylko gdzie jak na przesyłce nie było adresu zwrotnego.Nie kupujcie szkoda tylko pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×