Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czukierkowa

Silna kobieta vs mężczyźni

Polecane posty

Gość Czukierkowa

Hej:-) powiedzcie mi jak to jest. Czy kobieta, która jest silna psychicznie, ma swoje zdanie, mocną osobowość - wiecie taka konkretna:-) czy taka kobieta odstrasza od siebie mężczyzn? Czy faceci naprawdę boją się takich kobiet? Co jest w tym złego, że kobieta daje sobie radę jak może, a przy tym nie daje sobie w kasze dmuchać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieodstrasza, jest przeurocza a zwłaszcza gdy się złości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czukierkowa
Odniosłam inne wrażenie... Panowie przede mną uciekają :-D czasem wydaje mi się że lepiej być słodką idiotką, albo najlepiej zrobić z siebie bidulkę, ktora bez silnego, męskiego ramienia nie jest w stanie nawet kroka zrobić i wtedy byłoby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech uciekaja slabe\usze. zrobia miejsce wybrancom Ewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 1 nie faceci tylko mezczyzni Po 2 nie boja sie tylko jak juz to nie chca Po 3 nie odstrasza o ile poza bycie zaradna nie pozbyla sie kobiecosci Przeciez nie ma nic gorszego jak kobieta, ktora WYBIERA bad boya a potem marudzi ale zyje z nim daleJ albo mowi, ze kazdy taki jest. A wiele takich kobiet. Szczegolnie te niby inteligentne, wyksztalcone i zaradne. Negatywnie mescy mezczyzni sa dzis nadzwyczaj atrakcyjni dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czukierkowa
Tu nie chodzi o to czy bad boy czy nie. Przecież ja w ogóle nie o tym.... Chodzi mi o to czy nie jest tak, że facet czasem woli się ulotnic niz angażować czy choćby bliżej poznać z babeczka z silna osobowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×