Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szlachetna paczka

Polecane posty

Gość gość
08:49 Oj zgadzam sie. Moj maz byl kierowca dostawczaka. Stracil prace, bo firma upadla. Trafil na kurs kierowcy autobusu. Na 15 facetow tylko on go ukonczyl i zdal egzamin, po ktorym zaraz znalazl prace w miejskiej spolce. Ale po prostu chcial, zalezalo mu, nie chcial byc przez lata na utrzymaniu panstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak samotna matka to i przedszkole państwowe za półdarmo, znałam taką jedną niby samotna matka a z fagasem żyła bez ślubu a dzieciak pierwszeństwo do państwowego przedszkola pomimo ze spokojnie by ich było stać na prywatne i gdyby byli małżeństwem to nie dostaliby państwowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze wam podam jeden ciekawy przykład... Kiedys się starałam o prace przy opiece nad starsza osobą, rekruterami były dzieci starszej pani... Po rozmowie, jak się potem przyznali, przeglądali na mapie gogle jak wygląda dom w którym mieszkam.. Miałam szczęście, bo mieszkam w dość zamożnej okolicy willowej, jakby to była obskurna kamienica to by mnie pewnie nie przyjęli... MMMMMMM jak mozna podawać adres kiedy sie jeszcze nie podjęło pracy? ja w cv nidgy tego nie wpisuję, co najwyżej miasto ale to i nie zawsze. Z danych podaję tylko imię i nazwisko i nr telefonu, czasem mail i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:49 Oj zgadzam sie. Moj maz byl kierowca dostawczaka. Stracil prace, bo firma upadla. Trafil na kurs kierowcy autobusu. Na 15 facetow tylko on go ukonczyl i zdal egzamin, po ktorym zaraz znalazl prace w miejskiej spolce. Ale po prostu chcial, zalezalo mu, nie chcial byc przez lata na utrzymaniu panstwa." XYZ Ci ktorzy nie zdali powinni automatycznie byz wyrejestrowani z urzedu pracy i tracic wszelkie prawa nawet do opieki zdrowotnej. Co to znaczy nie zdali? Za panstwowa kase kurs a oni jeszcze nie zdali? To wlasnie biedni dobrzy ludzie o ktorych ciagle powtarzano w kosciele jak bylam dzieckiem. Teraz wiem ze takim nierobom po prostu nie nalezy pomagac tylko roboty przymusowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może w tej paczce jeszcze chłopa do robienia dzieci, bo nie jeden już wysiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za panstwowa kase kurs a oni jeszcze nie zdali? x nie bardzo rozumiem, a ludzie co robia prawo jazdy za własna kase, to zdaja? Przeciez zdawanie po kilka- czasem nawet kilkanaście razy to norma... Po prostu te ośrodki wola sobie zarobić dodatkowa kase na powtórnych egzaminach, bo za każdy trzeba płacic... Bełkoczecie teraz bez zadnego sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest ktos chetny do pomocy to podaje link do znajomej rodziny poza informacjami tam zamieszczonymi ktore sa realistyczne dodam ze rodzina zyje naprawde skromnie meble pamietaja lata 70-80 choc czysto i schludnie. Maz pani Ali to taki lazik ale ona spoko babka. Grzes faktycznie robi postepy jeszcze dwa lata temu wiekszosc czasu spedzal na lezaco teraz chodzi przy pomocy trojnogiej laski powoli uczy sie mowic, jest przemilym usmiechnietym chlopakiem, Rodzina srodki na rehabilitacje zbiera z 1% oraz z plastikowych nakretek ktore rowniez mozna rodzinie przekazac wiecej mozecie podejrzec na stronie https://www.facebook.com/PomocDlaGrzegorzaKuciaka/ niemam zadnego interesu w naglosnianiu rodziny to tak dla tych podejrzliwych. chcecie pomoc poza szlachetna paczka wpiszcie emeil a odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety, czasami czytając o osobach, które oczekują pomocy nie wiadomo czy się śmiać czy płakać... Zapomina się o tych, którzy faktycznie tejże pomocy potrzebują. Są to np. dzieci z Fundacji Szlachetny Gest, które zmagają się z chorobami, niepełnosprawnościami. I tutaj proszenie o pomoc jest jak najbardziej logiczne. Warto się włączyć - http://szlachetnygest.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×