Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

przyjazn damsko meska problem

Polecane posty

Gość gość

Witam przyjaźnie się z dziewczyną od 8 miesięcy samotnie wychowuje córkę, nasze relacje przez pare miesięcy byly typowo koleżeńskie wypady do McDonalda, wspólnie zakupy no i rozmowy wszystkim itd. Z góry zaznaczam ze nie jest to jakiś frendzone nic do siebie nie czujemy po prostu się pryjaznimy widujemy się max 2 razy w tygodniu. Dziwi mnie zmiana jej zachowania pare miesięcy wstecz byliśmy jak brat i siostra pomagalismy sobie nawzajem jedno martwiło się o drugie. Teraz jak rozmawiamy cala rozmowa skupia się na nie i jej przyszłości, po prostu jak chce opowiedzieć co się działo u mnie w tygodniu ona tak przekierowuje rozmowę ze po chwili rozmawiamy o jej przyszlosc***asjach jak córkę będzie wychowywać itd. Jak by stracila zainteresowanie moja osoba Ostatnio bylem chory na grypę tydzień to nawet nie dostałem sms jak się czuje czy daje sobie rade. Kilka miesięcy w stecz tez bylem chory lekka alergia to 3 dni z rzędu byla u mnie i jeszcze receptę mi wykupiła. Niewiem co o tym wszystkim myśleć pierwszy raz jestem w takiej sytuacji. Proszę o radę szczególnie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×