Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwna kobieta

Polecane posty

Gość gość

Witam, Mam do Was pytanie, ale najpierw coś napiszę... Poznałem kobietę z która zamieszkałem i ktora uwielbia sex -ważna kwestia. Kiedy tylko sie spotykaliśmy zawsze kończyło sie to stosunkiem. Ale do czego zmierzam... zakochała się we mnie bardzo i zostawila męża dla mnie. Bardzo krotko ze mną mieszkała, bo zostawila mnie dla kolegi. Ważna kwestia jest to "lubienie" seksu, teraz wiem że przedemna było też kilku panów. I teraz pytanie, czy ona ma jakiś "problem" ze staloscia uczuć do tego połączone jest to fanatyzmem sexu? Moze powodem sa jakies problemy z przeszlosci? Czy kolega będzie jej następna ofiara? Może trzeba jej pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgjjdstuggwtuh
Dorabiasz ideologie. Babka jest niestala w uczuciach, no niestety, a to ze lubi seks to, uwaga, zdarza sie u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwia
Widać trafił swój na swego,takiemu komuś chyba nie da się pomóc.Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie czy ktos jej zaproponował pomoc..jak łatwo obrzucic obelgami czlowieka i ocenic powierzchownie nie majac pojecia dlaczego ta osoba funkcjonuje tak a nie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćujfh8ij
Moze obaj jestescie do niczego a moze to ona nie potrafi byc wierna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta jest dobra w łóżku i lubi seks, to chłopie trzymaj się jej pazurami. Bo trafi ci się jakaś kłoda i będziesz do końca życia żałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mężczyźni kochają d****i? Pytanie do gościa wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzwolone baby już takie są, w sumie każda jest taka, kochliwa, niestała w uczuciach, itd... tylko nie każda co chwilę zmienia faceta, bo niektóre są nieśmiałe, zakompleksione i mają problemy z nawiązywaniem nowych znajomości, gdyby były bardziej śmiałe, to też by się puszczały. Baby już takie są po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×